Tip redakcie

Hladká pokožka na celých 8 týždňov?

Hladká pokožka na celých 8 týždňov? Počet fotiek v galérii: 1

Žiadny problém pre úplnú novinku Philips Lumea Prestige

Máte už dosť pravidelného holenia žiletkou? Zarastajúcich chĺpkov? Trpíte už len pri pomyslení na epiláciu voskom, či cukrovej pasty? Chcete ušetriť kopec času namiesto dochádzania na epiláciu do salónov? Pomocou Philips Lumea sa zbavíte chĺpkov sama, profesionálne, rýchlo, bezpečne a najmä bezbolestne. Tak ako viac než 1,5 milióna žien v Európe. Philips Lumea teraz prichádza v novej edícii, ešte dokonalejšia, ešte precíznejšia. Užívajte si vďaka nej až 8 týždňov hladkej pokožky bez chĺpkov*.

IPL (intenzívne pulzné svetlo) nie je v špecializovaných salónoch žiadnou novinkou. Používa sa už dvadsať rokov. Avšak Philips túto technológiu, rokmi výskumu, posunul na vyššiu úroveň, vďaka čomu ju môžete používať aj v pohodlí vášho domova. Preto vás asi neprekvapí, že Philips je v súčasnosti značka číslo 1 v IPL v Európe**.

Philips Lumea vysiela jemné svetelné impulzy priamo na korienok chĺpka. Tieto impulzy vytvárajú teplo, ktoré stimuluje korienok chĺpku tak, aby prešiel do tzv. pokojovej fázy (jednej z troch fáz rastového cyklu chĺpkov). Výsledkom je prirodzené vypadnutie chĺpku a zabránenie jeho opakovanému rastu. Vstavaný svetelný filter zaisťuje bezpečné a účinné použitie aj pre tú najjemnejšiu pokožku, vrátane tváre.

„Nová Phlilips Lumea je inšpirovaná krivkami ženského tela a ponúka štyri špeciálne nástavce, ktoré sa dokonale prispôsobia jednotlivým partiám. Nechýba ani inteligentný senzor SmartSkin, ktorý odporučí používateľkám to najlepšie nastavenie intenzity podľa odtieňa ich pokožky. V prípade, že je pokožka citlivá, je možné intenzitu manuálne upraviť podľa potreby,“ vysvetľuje Miroslava Komanová, brand manažérka značky Philips Lumea. „Nová Lumea je navyše o 40 % rýchlejšia než jej predchodcovia***, takže ošetrenie obidvoch lýtok teraz zaberie len 8,5 minút****.

Rýchlejšie ošetrenie je dôsledkom káblového pripojenia, pri ktorom sa výrazne zvýši frekvencia zábleskov. Avšak, stále je možné používať prístroj aj bezšnúrovo, čo je praktické najmä pri menších, či ťažko dostupných plochách, alebo keď chcete prístroj použiť niekde, kde nemáte prístup k elektrickej zásuvke. Máte tak úplnú slobodu a Philips Lumea môžete použiť kdekoľvek.
Použitie Philips Lumea je úplne bezbolestné. Prístroj je vyvinutý v úzkej spolupráci s profesionálnymi dermatológmi a zaisťuje ženám až 92 % redukciu chĺpkov, už po troch ošetreniach v dvojtýždňových intervaloch*****.

Súčasťou balenia sú štyri nástavce, ktoré môžete striedať podľa toho, akú partiu tela chcete ošetriť:

1. Nástavec na telo

Charakterizuje ho veľké aplikačné okno (4,1 cm2), ktoré umožňuje ošetriť väčšiu plochu v kratšom čase. Jeho zakrivenie vyhovuje predovšetkým lýtkam, rukám a bruchu. Obe lýtka zbaví chĺpkov za 8,5 minúty ****.

2. Nástavec na tvár

Disponuje menším plochým aplikačným oknom (2 cm2) a špeciálne navrhnutým integrovaným UV filtrom pre bezpečnejšie a efektívnejšie ošetrenie citlivej pokožky nad hornou perou, alebo na brade. Hornú peru ošetrí za 1,5 minúty ****.

3. Nástavec na oblasť bikín

Je špeciálne navrhnutý pre tmavšie a silnejšie chĺpky v oblasti bikín. Ošetrenie je intenzívnejšie, ale zároveň chráni citlivú pokožku. Má zakrivený tvar a je vybavený transparentným filtrom. Oblasť okolia bikín ošetrí za 2 minúty ****.

4. Nástavec na podpazušie

Je podobný nástavcu na telo, ale má menšie aplikačné okno (3 cm2) a špeciálne zakrivený tvar, ktorý umožňuje čo najdokonalejšie ošetrenie aj ťažko prístupných chĺpkov v podpazuší. Ošetrenie zaberie len 2,5 minúty ****.

Philips ponúka zákazníčkam až 90-dennú záruku vrátenia peňazí na všetky modely Lumea. Akcia platí od 17. apríla do konca júna 2017. Nová Lumea prináša aj Lumea aplikáciu pre smartfóny, ktorá vás IPL ošetrením prevedie krok za krokom.
 
Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 je na Slovensku dostupná od marca 2017 za odporúčanú koncovú cenu 549,99 EUR. Viac na www.philips.sk/lumea.

 

Ako presne nová Philips Lumea funguje? 


Máte otázky k fungovaniu technológie IPL? 

Podobné články

Tip redakcie

Kam vyraziť tento rok na dovolenku? Skúste Áziu aj Ameriku

Zdroj foto: Shutterstock

Leto klepe na dvere, a vy stále neviete, kam tento rok vyrazíte k moru? Máme pre vás 3 tipy na aktív...

Tip redakcie

Pohodlie a štýl v jednom? Vyberte si Air Jordan

Zdroj obrázka: Kiselev Andrey Valerevich / Shutterstock.com

Na čo myslíte, keď si obúvate svoje tenisky? Je to komfort pri nášľape, mäkkosť materiálov zvršku a ...