Knihy

Hriešne myšlienky od obľúbenej Sabriny Jeffries

Hriešne myšlienky od obľúbenej Sabriny Jeffries Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj: bux.sk

Sabrina Jeffriesová patrí k najúspešnejším autorkám historických romancí na svete. Jej knihy vychádzajú vo vyše dvadsiatich jazykoch vrátane slovenčiny. 

V uplynulých rokoch vyšli úspešné knihy ako Záhadná snúbenica, Môj divoký lord, Vojvodova túžba, Zvedený záletník, či Vikomtovo tajomstvo. Teraz vyšiel úvodný diel čarovnej regentskej série Hriešni ctitelia. Zoznámte sa s členmi pánskeho klubu, ktorí spojili sily, aby uchránili svoje sestry pred zvodnými nápadníkmi! Je tu prvá kniha Hriešne myšlienky.

Pozrite si video, v ktorom Sabrina Jeffries približuje svoju knihu exkluzívne pre slovenské čitateľky:

Americký maliar Jeremy Keane sa odmieta vrátiť domov a prevziať otcovu firmu. Oveľa radšej by spoznával krásky v zahraničí, kde hľadá modelku pre svoj nový škandalózny obraz. Keď na jednej londýnskej svadbe stretne krásnu lady Yvette Barlowovú, uvedomí si, že mladá dedička je preňho ako stvorená, a rozhodne sa zachytiť na plátne jej neskrotného ducha a dych vyrážajúcu zmyselnosť.

Odvážnej Yvette nie sú škandály cudzie, a tak súhlasí, že sa stane umelcovým objektom. Za odmenu žiada niečo neslýchané: pomoc pri vstupe do mestských verejných domov, ktoré Jeremy dôverne pozná. Dúfa totiž, že sa jej podarí vypátrať istú nezvestnú ženu a vyriešiť rodinnú záhadu.

Medzi maliarom a jeho modelkou to čoraz väčšmi iskrí, ale mohol by ich nekonvenčný vzťah prerásť do ozajstnej lásky?

Sabrina Jeffries rozohrala pútavý príbeh, zoznámila nás so zaujímavými postavami, ktorých osudy pravdepodobne rozohrá v ďalších dieloch série. Ak ste už niečo čítali od Sabriny, sadne vám jej štýl. Tiež kvalitne vykreslené postavy, citlivo podané situácie a napokon aj originálne prvky v jej príbehu Hriešne myšlienky.

Milan Buno, knižný publicista

Podobné články

Knihy

Kto zavraždil mladú ženu v luxusnom hoteli Mena House v Egypte?

Zdroj: bux.sk

Štartuje séria mysterióznych príbehov s Jane Wunderlyovou. 1.diel Vražda v Mena House vás zavedie do...

Knihy

Vi Keelandová a jej nová šteklivá romanca Letný návrh

Zdroj: bux.sk

Mal to byť len letný úlet, návrh na spoločné chvíle...bez viazanosti. Potom sa zasa rozídeme a pôjde...