Knihy

Jedzte viac a cvičte menej pre dokonalú postavu

Jedzte viac a cvičte menej pre dokonalú postavu Počet fotiek v galérii: 1
„Chudnutie je cesta, nie preteky.“

Joe Wicks

Joe Wicks je fenomén. Začínal s receptami a cvičením na instagrame a dnes má pod menom The Body Coach 1,6 milióna followerov, vlastný program v televízii a tri super úspešné knihy. Prvú z nich pod originálnym názvom Lean in 15: 15-minútové zdravé recepty a intervalový tréning pre super postavu prináša všetkým fanúšikom zdravého životného štýlu Vydavateľstvo SLOVART.

Stravovací a cvičebný program Joea Wicksa inšpiroval tisícky ľudí po celom svete, aby zmenili svoj životný štýl, ktorého súčasťou sa stanú zdravé, rýchle recepty a intervalový tréning. Na stránke inšpiratívneho trénera a nutričného poradcu sú desiatky „pred“ a „po“ fotiek, kde ľudia dokumentujú premenu, ktorou prešli.

Kniha Lean in 15: 15-minútové zdravé recepty a intervalový tréning pre super postavu sa už rok nepretržite drží na prvých miestach britských knižných rebríčkov. Odhaľuje, ako sa zbaviť telesného tuku bez hladovania. Táto kniha vás zachráni pred depresívnymi nízkokalorickými diétami raz a navždy. Budete jesť viac a cvičiť menej. Naučí vás naplniť svoje telo palivom v podobe správneho jedla v správnom čase, pričom spálite tuk a vybudujete si svalstvo.

Tréner a autor knihy Joe Wicks svojim programom pomohol už tisíckam ľudí po celom svete. V knihe prináša 100 receptov na výživné, rýchle jedlá, nájdete tu aj zoznam nevyhnutných potravín, ktoré by nemali chýbať vo vašej špajzi a vysvetlí, ako funguje jeho vysokointenzívny intervalový tréning. Dozviete sa, ako kombináciou správneho jedla a cvičenia naštartovať intenzívne chudnutie.

Podobné články

Knihy

Kde a ako najradšej Slováci čítajú knihy?

Zdroj: bux.sk

Podľa čoho si vyberajú knihy a ako si ich ukladajú vo svojej domácej knižnici? Naozaj radi darujeme ...

Knihy

Fantazijný príbeh Srieň, Pochodeň a Temnota

Zdroj: bux.sk

Je tu fantasy novinka Srieň, Pochodeň a Temnota, na ktorej Kristína Brestenská pracovala asi dva a p...