Knihy

Michaela Zamari: Priznanie

Michaela Zamari: Priznanie Počet fotiek v galérii: 1

Michaela Zamari vydáva svoju ôsmu knihu, ktorou sa vrátila k dobrodružno-romantickej sérii Rozhodnutie. Práve jej pokračovanie si čitatelia priam vyžiadali a autorka im po dvoch rokoch splnila želanie. 

Novinka Priznanie sľubuje vášeň, napätie, humor, lásku a štipku trileru. Napínavý príbeh zavedie čitateľov z Karibiku do východnej Ázie, cez Hongkong a Macao až na Taiwan.

Slnečný Karibik je ideálne miesto na reštart. Najmä po tom, čo si Amanda prežila drámu so psychopatom, ktorý ohrozoval jej najlepšiu kamarátku. On je zavretý na psychiatrii a ona si konečne môže vydýchnuť. To však nie je také ľahké, pretože ju ťaží omnoho väčšie tajomstvo, o ktorom nikto ani len netuší.

Amanda nájde rozptýlenie doslova na vedľajšom ležadle v podobe takmer dokonalého muža. Ten má len jedinú chybičku krásy – nechce sa viazať. Aj on má svoje dlhy voči minulosti, ktoré potrebuje splatiť. Aj on má svoju temnú stránku, na ktorú nie je hrdý.

Je vôbec možné, aby prvé dojmy boli až také klamlivé? Aby šialenec nakoniec nebol takým zloduchom, za akého ho všetci považujú?

Minulosť sa rada pripomína a nedovolí im zabudnúť.
Môžu ich temné priznania oslobodiť a spojiť, alebo sa z nich stane neprekonateľná prekážka?
A má vôbec aspoň jeden z nich šancu na svetlú budúcnosť?

Podobné články

Knihy

Sedem dní... a potom zomrie!

Sedem dní... a potom zomrie!

Sedem dní. Jedna žena. A žiadna druhá šanca. Práve vychádza nové vydanie špičkového špionážneho tril...

Knihy

Vychádza erotický bestseller Ten deň

Zdroj: bux.sk

Filmová verzia románu 365 dní poľskej autorky Blanky Lipińskej patrila veľmi dlho medzi trháky strea...