Knihy

Srdcia naladené na vlny lásky

Srdcia naladené na vlny lásky Počet fotiek v galérii: 1

Zábavná novinka Radio love od obľúbenej slovenskej autorky Ivany Ondriovej vás naladí na správnu frekvenciu lásky. V tomto príbehu nabitom romantikou zistíte, že vŕtať sa v cudzích vzťahoch je oveľa ľahšie ako vo svojich vlastných.

Láskou skúšaná tridsiatnička July svoju prácu miluje. Radí svojim poslucháčom, ako nájsť šťastie v láske, no svoje srdce zahojiť nevie. Náhla zmena nastane, keď do relácie vstúpi on – miláčik žien a miestna mediálna hviezda Andreas Benč.

Ako si July poradí s novým kolegom, na ktorého je priam alergická?
Dokážu spolu pracovať aj napriek rozdielom?
A napokon... môže vzájomná nenávisť prerásť aj v niečo iné?

Príbeh, ktorý osloví všetkých milovníkov nevšedných a dynamických románov sa vám zaručene dostane pod kožu.
Neváhajte a ponorte sa do príbehu šialene komplikovanej July, ktorá má pred sebou vzrušujúce situácie, ktoré jej vytrhnú pevnú pôdu spod nôh!
Ivana Ondriová je spisovateľka a novinárka, ktorá svoju vášeň pre písanie objavila pred rokmi na rodičovskej dovolenke s dcérkou Ninkou. Novinka Radio love je už ôsmou knihou tejto sympatickej Prešovčanky.


Začítajte sa do úryvku z knihy Radio love:

„Slečna Tomanová, teším sa na našu spoločnú prácu v Radio love.“ Mala som pocit, že som tesne pred kolapsom. Ako inak som si mala vysvetliť to búšenie srdca, tlak, ktorý ma ohlušoval, tik v pravom oku, mykanie v kútiku úst a chvenie oboch nôh? A pocit, že explodujem, rozletí sa mi hlava od množstva myšlienok a že v sebe viac nepotlačím tú obrovskú chuť poriadnu Benčovi vraziť do porcelánových zubov? Určite si ich zaplatil z peňazí zarobených v zoznamovacej relácii, ktorú som tak nenávidela a ktorá v čase svojho vysielania doslova valcovala konkurenciu! Mrkla som na Borisa. A potom som zrak uprela späť na toho imbecila. Boli ako jeden. Líšili sa len kilami a rokmi, ktorých mal Boris viac. Ináč sa tvárili a zrejme aj premýšľali úplne rovnako. Nenormálne. Obaja tu stáli upravení, nagélovaní, navoňaní a vyobliekaní. Niekto by povedal, že fešáci.
„Čo si to urobil, Boris? Čo si si to vymyslel? Akú úbohosť?“
„Tebe sa ten nápad nepáči?“
„Ani trochu!“ vykríkla som a s radosťou si všimla, že Benč sa konečne prestal usmievať ako nejaký šašo. „Je to príšerný nápad! Neprichádza do úvahy. S týmto tu robiť nebudem,“ s opovrhnutím som ukázala na Benča.
„Volám sa Andreas.“
„Viem, kto ste, preboha! Prestaňte sa vyvyšovať.“
„Nevyvyšujem sa. Dokonca ani nekričím. Práveže som až veľmi zhovievavý, slečna Tomanová.“
„Čo to tárate? Čo si to ten magor o sebe myslí, Boris? Načo si ho sem volal? Nepotrebujem ho! Vieš to! Ja...“ prehltla som, zdvihla bradu a vypla prsia, ktoré boli aj na moju malú výšku celkom obstojné a teraz sa mi pekne črtali pod blúzkou, „... ja s ním pracovať nebudem! NEBUDEM!“
„July, no tak...“
„Nebudem, Boris. Ber to na vedomie. Je to moja relácia, ja som ju vytvorila. Ja som jej dala život. Je o mne a o mojich poslucháčoch. Nikto ďalší do nej nebude vstupovať. Nikdy!“
„Lenže všetko je už dohodnuté, July. Zmluva je podpísaná a Andreas je náš človek. Na pol roka. Na taký čas sa mi ho podarilo nahovoriť. A mám z toho nesmiernu radosť! A ty...
ty...“
„Ja končím!“ okamžite som ho doplnila. A odula spodnú peru, čo bolo nanajvýš detinské a nevhodné, obišla tú nenásytnú moderátorskú hviezdu a vypochodovala von, lebo v šéfovej kancelárii bolo naozaj na zadusenie. Zlosť ma neprešla ani doma. Práveže to bolo čoraz horšie! Keď som si predstavila tvár Andreasa Benča a potom si v duchu premietla, čo všetko mi Boris povedal, jednoducho som si musela naliať pohár vína a vypiť ho do dna. Lebo jediné možné riešenie bolo všetko vytesniť. Vraj spolupráca s Benčom. Kvôli mne a pre reláciu. Pre počúvanosť! Také hlúposti! Relácia bola topka rádia Hit aj bez toho. Alebo nie? Znovu som si naliala a po desiatich minútach skonštatovala, že mi víno udrelo do hlavy.


 

Podobné články

Knihy

Historická romanca Právo na lásku

Zdroj: bux.sk

Jana Pronská je jedna z najúspešnejších slovenských spisovateliek. Už celé roky prináša svojim čitat...

Knihy

Baja Dolce: Habibi

Baja Dolce: Habibi

Vitajte v klube LocalX. Čaká vás strhujúca a šokujúca prehliadka podsvetím.