Lifestyle

Hip Hop Žije 2017 začína už o pár dní

Hip Hop Žije 2017 začína už o pár dní Počet fotiek v galérii: 6

Festival Hip Hop Žije prináša okrem bohatého hudobného programu aj atraktívne sprievodné súťaže. 

Na svoje si zaručene prídu zástancovia všetkých elementov hiphopu a športoví nadšenci, no tento rok si pre nás organizátori pripravili aj zopár noviniek, ktoré si zaručene zamilujete. 

Graffiti

Rooftop si na tento ročník festivalu pripravil hneď niekoľko zaujímavých možností ako stráviť voľný čas. V piatok sa budú maľovať graffiti na 40 metrovom “Open wall-e”. V tento deň má možnosť maľovať každý, avšak je potrebné si priniesť vlastné spreje. Sobota sa bude niesť v duchu exhibície graffitov z vesmíru na 40 metrov dlhej stene.
K dispozícii bude aj Rooftop stánok, kde budú mať ľudia možnosť zatočiť si kolesom šťastia a vyhrať rôzne vecné ceny ako napríklad tenisky či bongá. Pre účastníkov festivalu hľadajúcich oddych bude pripravená chill zóna, v ktorej sa bude nachádzať sedenie a príjemná atmosféra. Prichystané budú aj iné kulisy a zaujímavé atrakcie rozmiestnené po celom areály festivalu.


Battle

Na Hip Hop Žije sa po prvýkrát uskutoční aj slovenská kvalifikácia na svetové finále Outbreak Europe. Môžete sa tešiť na prestížny bboy battle s názvom Outbreak Slovakia. Tí najlepší slovenskí ako aj zahraniční bboys a bgirls si zmerajú sily v konečnom boji o postup na svetové finále Outbreak Europe. Battliť sa bude v dvoch kategóriách 1vs1 a 2vs2. Do poroty zasadne medzinárodné trio v zložení poliak Kido, čech Iggy Boy, a slovák MG. Za gramce sa postaví DJ Miniboj Killa a na miku sa predvedie Lil Pablo.

Prize money a vecné ceny v hodnote 900 eur, postup na svetové finále a tí najlepší bboys a bgirls zo strednej Európy už 1.júla na Hip Hop Žije.

 

Volejbal

Volejbalový turnaj sa uskutoční v sobotu na Festivale Hip Hop Žije, kde si prídu vyskúšať svoje schopnosti nielen návštevníci, ale aj známe osobnosti slovenského showbiznisu.

Zaregistruj sa aj ty so svojimi kamošmi na turnaj a môžeš vyhrať zaujmavé ceny, ale hlavne zažiješ kopec zábavy.Streetball

Nedmysliteľnou súčasťou festivalu Hip Hop Žije je každoročne aj streetball a tento rok tomu nebude inak. Prichystali sme pre vás kvalitný turnaj pod záštitou SBA s možnosťou postupu do velkého finále 3X3 Basket Tour 2017, ktoré sa uskutoční v Eurovea. Keďže sme presťahovali festival do nového areálu, v ktorom nie sú vhodné plochy pre umiestnenie ihrísk, zvolili sme ako najvhodnejšiu alternatívu parkovisko pred nákupným centrom Palace. 


Ladies Zone

Hip Hop Žije ponúkne premiérovo a netradične aj zónu výhradne pre ženy. Tá bude okrem miesta na odpočinok ponúkať zdarma služby svojich vizážistiek, ktoré sa rýchlo postarajú o trendy festivalové líčenie a účesy. Navyše bude priamo pred zónou hliadkovať dvojica pánskych promotérov. Nechať si od nich natrieť chrbát v horúcom parnom odpoludní nebude problém. Chlapcom vstup zakázaný!


No a čo sa týka lístkov, tak tie si môžeš zakúpiť napríklad hneď na oficiálnej stránke www.hiphopzije.sk za zatiaľ zvýhodnenú cenu, ktorá sa bude ešte navyšovať. Vidíme sa!

Podobné články

Lifestyle

Kaliforňan: Bratislavské ikonické misky

Zdroj: Kalifornan

S myšlienkou otvoriť si vlastnú prevádzku v gastrobiznise sa Šimon Smrtič pohrával už dlho. Príprava...

Lifestyle

Celulitída je pekná otrava. Otravuje život aj štíhlym ženám

Zdroj: Sarah Sarkozy

Na prípravu našej postavičky do leta stále nie je neskoro. Ak vás trápi škaredá "pomarančová" pokožk...