Lifestyle

Množstvo noviniek na piatom ročníku festivalu Hip Hop Žije

Množstvo noviniek na piatom ročníku festivalu Hip Hop Žije Počet fotiek v galérii: 1

Neodmysliteľnou súčasťou festivalového leta je už niekoľko rokov aj obľúbená udalosť Hip Hop Žije, kde sa každoročne stretávajú tisícky fanúšikov rapového žánru aby si spoločne vychutnali vystúpenia svojich obľúbených interpretov. 

Na každom ročníku nemôžu chýbať tie najznámejšie etablované mená, no priestor vždy dostanú aj nováčikovia a samozrejme tiež minimálne jeden zahraničný headliner. Inak tomu nebude ani na jubilejnom piatom ročníku, ktorý sa bude konať v úvode leta, teda presnejšie od 30. júna do 2. júla. Hip Hop Žije 2017 sa bude aj tentokrát konať na Zlatých Pieskoch, avšak v tomto prípade sa organizátori rozhodli pre obrovský záujem zmeniť areál a tým vytvoriť väčší komfort a priestor pre viac atrakcií.

Areál sa teda presúva o len o niekoľko metrov ďalej, hneď vedľa jazera, kde sa môžete tešiť nielen na krajšie prostredie s podstatne väčšou rozlohou, ale rovnako na oveľa viac zaujímavého programu pre fanúšikov všetkých elementov hip hopu. Aby toho nebolo málo, na aktuálny ročník prinesie aj viac stageov a oproti minuloročným dvom sa teraz môžete pripraviť až na štyri - Hlavný stage, Urpiner stage, Ja Som funky stage, DJ Is Not Jukebox Stage. Aj tento rok sa môžu športoví nadšenci tešiť na basketbalový, resp. streetball turnaj a chýbať nebude ani kvalitný Graffiti Jam v spolupraci s rooftop.sk, takže aj v tomto smere bude o zábavu postarané a nudiť sa určite nebudete.

Ako veľmi príjemný bonus sa organizátori rozhodli pripraviť si aj záložný plán a v prípade nepriaznivého počasia sa časť programu presunie do indoorových priestorov, takže sa môžete tešiť na poriadnu nádielku živých vystúpení za každých okolností.

Kvôli veľkému záujmu z posledného ročníka aj v tom aktuálnom môžete využiť službu Lock Inn, vďaka ktorej si užijete festival o niečo viac, keďže odpadne povinnosť dávať si pozor na všetky vaše cenné veci. Netreba však zabúdať, že počet skriniek je obmedzený, takže odporúčame rezervovať si svoju skrinku čo najskôr na oficiálnej stránke hiphopzije.sk. Taktiež bude k dispozícii služba TENT IN pre všetkých tých, ktorí pochádzajú z iných miest, chcú sa vyhnúť zbytočným kilám batožiny navyše a unavuje ich stavať si vlastný stan. A tiež sa vyhnete riziku, že na vás pri nesprávnom postupe v noci spadne. Aj v tomto prípade však pripomíname, že kapacita je s prihliadnutím na počet návštevníkov veľmi obmedzená, takže nabiehaj na hiphopzije.sk a poisti si svoje miesta. Na stránke zároveň nájdeš aj viac informácii. Bonusom TENT IN v tomto roku je aj skutočnosť, že stanové mestečko sa nachádza priamo v areáli festivalu a k stageom to budete mať len pár krokov.

Už čoskoro bude zverejnené aj meno headlinera festivalu a kto vie, možno ich bude aj o niečo viac. Nechajme sa prekvapiť. Do pozornosti dávame aj možnosť zakúpenia lístkov v predpredaji za zatiaľ zvýhodnenú cenu, ktorá sa však bude s blížiacim sa koncom júna navyšovať.

Podobné články

Lifestyle

Kaliforňan: Bratislavské ikonické misky

Zdroj: Kalifornan

S myšlienkou otvoriť si vlastnú prevádzku v gastrobiznise sa Šimon Smrtič pohrával už dlho. Príprava...

Lifestyle

Celulitída je pekná otrava. Otravuje život aj štíhlym ženám

Zdroj: Sarah Sarkozy

Na prípravu našej postavičky do leta stále nie je neskoro. Ak vás trápi škaredá "pomarančová" pokožk...