Lifestyle

Podľahli ste aj vy?

Podľahli ste aj vy? Počet fotiek v galérii: 1

Očakávaný thriller 50 odtieňov temnoty si za prvý víkend pozrelo neuveriteľných 92 847 divákov

Ošiaľ, ktorý vyvolal film 50 odtieňov sivej pokračuje aj pri druhej časti tohto erotického thrilleru. Za prvý víkend si film 50 odtieňov temnoty nenechalo ujsť rekordných 92 847 divákov, čo v tržbách znamená 466 272 Eur.

Vďaka tomuto obrovskému číslu sa film zaradil na 3. miesto v tržbách v histórii SR počas prvého otváracieho víkendu. Za povšimnutie stojí aj to, že filmové tituly, ktoré patria do TOP trojky v rebríčku najlepších tržieb za prvý otvárací víkend v histórii SR, patria do portfólia amerického filmového štúdia Universal. Na druhom mieste je 50 odtieňov sivej a rebríčku neohrozene kraľuje animovaný trhák Mimoni, ktorý zarobil rekordných 584 971 Eur.

Snímka režiséra Jamesa Foleya má zároveň za sebou najlepší otvárací víkend tohto roka. Film do kín 9. februára uviedla filmová distribučná spoločnosť CinemArt SK.

Jamie Dornan a Dakota Johnson sa vracajú ako Christian Grey a Anastasia Steeleová v Päťdesiatich odtieňoch temnoty – druhej kapitole milostného príbehu, ktorý vychádza z celosvetového knižného fenoménu. Odmietnutý Christian Grey sa pokúsi presvedčiť Anastasiu, aby obnovili ich vzťah. Tá súhlasí, avšak len pod podmienkou, že sa zmenia pravidlá, na ktorých doteraz ich vzťah fungoval. Vo chvíli, keď sa medzi nimi začne obnovovať dôvera a do ich spolunažívania sa vráti stabilita, začnú sa okolo nich motať temné tiene z Christianovej minulosti. Ich cieľom je zničiť spoločnú budúcnosť páru.

Spolu s Jamiem Dornanom a Dakotou Johnson sa vracajú aj oscarová Marcia Gay Harden, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes, Jennifer Ehle, Rita Ora a Max Martini. V pokračovaní sa k nim pripojí oscarová Kim Basinger.

Trailer k filmu

Podobné články

Lifestyle

Kaliforňan: Bratislavské ikonické misky

Zdroj: Kalifornan

S myšlienkou otvoriť si vlastnú prevádzku v gastrobiznise sa Šimon Smrtič pohrával už dlho. Príprava...

Lifestyle

Celulitída je pekná otrava. Otravuje život aj štíhlym ženám

Zdroj: Sarah Sarkozy

Na prípravu našej postavičky do leta stále nie je neskoro. Ak vás trápi škaredá "pomarančová" pokožk...