Lifestyle

EMMA DROBNÁ v decembri predstaví svoj prvý vianočný videoklip

EMMA DROBNÁ v decembri predstaví svoj prvý vianočný videoklip Počet fotiek v galérii: 1

V rádiových hitparádach ešte stále bodujú jej prvé dva single Smile a Words a už si pre fanúšikov chystá ďalšiu novinku! Speváčka Emma Drobná strávila posledný novembrový víkend v Tatrách, kde nakrúcala nový videoklip. 

Tentokrát sa rozhodla dať vizuál svojmu pripravovanému vianočnému singlu Remember. Skladba je jednou z piesní z jej debutového albumu You Should Know, ktorý vyšiel 3. novembra. Emma avízuje, že videoklip Remember predstaví ešte v decembri. Ako malú ochutnávku zatiaľ posiela fotografie z krásnej prírody Nízkych a Vysokých Tatier, kde sa videoklip zrodil.

Videoklip k pesničke sa nakrúcal počas dvoch dní na Donovaloch a v okolí Skalnatého Plesa vo Vysokých Tatrách. Emma si pozvala na chatu na Donovaly partiu kamarátov, svoju kapelu a priateľa, speváka Štěpána Urbana a užili si spolu víkend v tatranskej prírode.

Celý výlet nakrúcal a dokumentoval kameraman Radim Zbořil, ktorý režíroval tiež Emmin klip Words vo Veľkej Británii. Speváčkin prvý vianočný singel vznikal v nahrávacom štúdiu Creative Music House pod taktovkou jej producenta Petra Grausa, ktorý produkoval aj hity Smile a Words.

Príbeh vzniku skladby, ktorú venovala svojej kamarátke, Emma priblíži v deň premiéry videoklipu. V jednej zo scén čaká fanúšikov prekvapenie...

Partnerom videoklipu Remember je spoločnosť O2 CZ. Táto aktivita je súčasťou projektu O2 Live Session, v rámci ktorého O2 spolu so streamovacou službou Spotify a spoločnosťou Warner Music podporuje súčasnú česko-slovenskú hudobnú scénu.
Viac info tu

 

Podobné články

Lifestyle

Kaliforňan: Bratislavské ikonické misky

Zdroj: Kalifornan

S myšlienkou otvoriť si vlastnú prevádzku v gastrobiznise sa Šimon Smrtič pohrával už dlho. Príprava...

Lifestyle

Celulitída je pekná otrava. Otravuje život aj štíhlym ženám

Zdroj: Sarah Sarkozy

Na prípravu našej postavičky do leta stále nie je neskoro. Ak vás trápi škaredá "pomarančová" pokožk...