Lifestyle

Tri dni plné emócií, inšpirácie, slovenskej a svetovej módy. Taký bol štvrtý ročník Fashion LIVE!

Tri dni plné emócií, inšpirácie, slovenskej a svetovej módy. Taký bol štvrtý ročník Fashion LIVE! Počet fotiek v galérii: 1

Záverečný deň trojdňového maratónu módy Fashion LIVE! 2016 vyvrcholil slávnostným udeľovaním prestížnych cien Fashion LIVE! Awards 2016. Z výhry sa tešili dizajnérka Andrea Pojezdálová, Martin Hrča a Ján Černý. Novými tvárami podujatia sa stala modelka Lea Valachová a model Lukáš Mikula. 

Štvrtý ročník módneho podujatia Fashion LIVE! prekonal všetky očakávania organizátorov. Počas troch prehliadkových dní ponúkol divákom 21 prehliadok kvalitných dizajnérskych kolekcií z domácej a zahraničnej módnej scény. Posledný deň otvárali študenti odevného dizajnu ADO z Univerzity Tomáše Bati v Zlíne, nasledovali prehliadky troch etablovaných dizajnérok Veroniky Lokajíčkovej, Michaely Ľuptákovej a Jany Kuzmovej. Svieži vánok mladej návrhárskej krvy priniesli víťazi súťaže Hubert Fresh Fashion Contest Boris Kráľ, Samuela Takáčová a dizajnérska dvojica Lucia Žiak Roháčová a Peter Žiak, ktorí sa vo svojich kolekciách inšpirovali témou Fashion Bubbles. Poriadnu drum & bassovú párty plnú farieb odpálila Lenka Sršňová v spolupráci so svetovo uznávaným DJ-om B-Coplex. Na záver sa predstavili zahraniční hostia Clara Daquin (FRA), Sharka Bosaková (CZ) a Klaudia Markiewicz (PL).

Fashion LIVE! Awards 2016

Najočakávanejším momentom večera bolo už tradične slávnostné odovzdávanie prestížnych cien Fashion LIVE! Awards 2016. O tom, kto zvíťazil v štyroch kategóriách – Najlepší dizajnér, Fresh dizajnér, Najlepšia tvár podujatia a Najlepšia fashion show, rozhodla odborná porota v zložení Olo Křížová, Peter Šagát, Carlo Wijndas, Phillipe Pourhashemi, Martin Premuzic a Samuel Krajča.

V kategórii Fresh Dizajnér zaujal porotu Ján Černý z ateliéru dizajnu odevu z Univerzity Tomáše Bati v Zlíne. Ocenenie Najlepšia tvár Fashion LIVE! 2016 putovalo do rúk modelke Lei Valachovej a modelovi Lukášovi Mikulovi, ktorí sa stanú tvárami vizuálu k Fashion LIVE! 2017. Porotcov očarila zasnežená rozprávková krajina Martina Hrču a dizajnérovi udelili cenu v kategórii Najlepšia fashion show. Najlepšou dizajnérkou Fashion LIVE! za rok 2016 sa stala návrhárka Andrea Pojezdálová so svojou kolekciou Noir.

Podobné články

Lifestyle

Kaliforňan: Bratislavské ikonické misky

Zdroj: Kalifornan

S myšlienkou otvoriť si vlastnú prevádzku v gastrobiznise sa Šimon Smrtič pohrával už dlho. Príprava...

Lifestyle

Celulitída je pekná otrava. Otravuje život aj štíhlym ženám

Zdroj: Sarah Sarkozy

Na prípravu našej postavičky do leta stále nie je neskoro. Ak vás trápi škaredá "pomarančová" pokožk...