Lifestyle

Krásna modelka Marika Časnochová: V Dominikánskej republike zabodovala na súťaži krásy!

Krásna modelka Marika Časnochová: V Dominikánskej republike zabodovala na súťaži krásy! Počet fotiek v galérii: 1

Pravidelná štvrtková WBW párty v klube GREAT sa konala pod taktovkou slovenskej modelky a vydavateľky časopisu M Magazine Mariky Časnochovej. Pôvabná Žilinčanka, ktorá sa len nedávno vrátila zo súťaže Miss Multiverse, prekvapila prítomných polnočnou módnou show.

Krásna Žilinčanka, ktorú objavil Saša Jány

Marika Časnochová sa do povedomia verejnosti dostala ako finalistka Miss Slovensko 2010, no už ako štrnásťročnú ju objavil módny expert Saša Jány, ktorý jej predpovedal budúcnosť topmodelky. Blondínka s nežnými črtami následne uspela na súťaži Elite Model Look v Prahe, kde skončila na treťom mieste. Zdalo sa, že jej nič nestojí v úspešnom rozlete, no ako študentka gymnázia v Žiline natrafila na veľký problém.

„Škola ma v mojej modelingovej kariére vôbec nepodporila, a tak som cestovať do zahraničia mohla len cez prázdniny. Napriek tomu neľutujem, že som dala prednosť štúdiu,“ bilancuje Marika, ktorej sa predsa len podaril nájsť balans medzi vzdelaním a modelingom.

Ako modelka precestovala celý svet a podarilo sa jej vyštudovať i biológiu a geografiu na Univerzite Komenského v Bratislave. Školským laviciam zostala verná dodnes – ako lektorka biológie vyučuje zahraničných študentov na Univerzite Komenského.

V Dominikánskej republike medzi TOP desiatkou

Marika Časnochová oslavovala na WBW párty i svoj ďalší kariérny triumf, ktorým bolo absolvovanie súťaže Miss Multiverse v Dominikánskej republike.

,,Na súťaž ma vybrali spolu s tridsiatkou ďalších dievčat z celého sveta. Súťaž trvala niekoľko týždňov, no kvôli pracovným povinnostiam som ju napokon nemohla dokončiť, napriek tomu som obstála dobre,“ prezrádza Marika, ktorá sa na Miss Multiverse najskôr dostala do Top desiatky a napokon skončila v súťaži na šiestom mieste. „Veľmi sa teším, že som sa na súťaži mohla predviesť v nádhernom sedemdesiatročnom kroji zo Zvolenskej Slatiny. Na finálovom večeri som sa predstavila v šatách Fera Mikloška,“ hovorí Marika.

Polnočná prehliadka s príchuťou slovenského folklóru

Marika sa párty WBW, organizovanú v jej mene, rozhodla spestriť módnou šou, ktorá odštartovala po polnoci. Pozvaní hostia i návštevníci klubu GREAT si tak mohli vychutnať prehliadku s dizajnérskymi kúskami slovenskej návrhárky Jenny Jeshko, ktorá si každý kúsok oblečenia a doplnkov zhotovuje vlastnoručne.

,,Jenny Jeshko vo svojej tvorbe využíva motívy slovenského folklóru, špeciálne na jej odevoch obdivujem originálne ručné výšivky,“ povedala Marika. Modelka popri vyučovaní stíha šéfovať i úspešnému módnemu časopisu M Magazine. ,,Časopis som sa rozhodla založiť preto, aby som dala priestor všetkým slovenským módnym talentom, o ktorých sa často nevie. Pomenovala som ho “M“ ako Marika, ako móda či Mikloško, ktorý vo mne evokuje všetko, čo s módou súvisí,“ naráža Marika na návrhára Fera Mikloška, s ktorým ich spája veľmi dobré kamarátstvo.

Zabávala sa i Maja Zelinová 

Podporiť Mariku Časnochovú prišla i modelka a moderátorka Fashion TV Mária Zelinová. Na párty WBW si vyskúšala i úlohu DJ-ky, za mixážnym pultom a so slúchadlami jej to naozaj pristalo. „Mám rada WBW párty, teším sa na tú svoju,“ odkázala modelka. 

Podobné články

Lifestyle

Kaliforňan: Bratislavské ikonické misky

Zdroj: Kalifornan

S myšlienkou otvoriť si vlastnú prevádzku v gastrobiznise sa Šimon Smrtič pohrával už dlho. Príprava...

Lifestyle

Celulitída je pekná otrava. Otravuje život aj štíhlym ženám

Zdroj: Sarah Sarkozy

Na prípravu našej postavičky do leta stále nie je neskoro. Ak vás trápi škaredá "pomarančová" pokožk...