Lifestyle

Urobte maximum pre dokonale čistú pleť

Urobte maximum pre dokonale čistú pleť Počet fotiek v galérii: 1

Základy každodennej starostlivosti o pleť ovláda asi každá z nás. Je nám jasné, že pleti, ktorú namáha väčšia vrstva mejkapu, len voda nestačí. Multifunkčné prípravky sú fajn, ale ak chcete pokožku očistiť naozaj kvalitne, zbavte sa nánosov líčenia krok za krokom.

Použite klasické odličovacie mlieko alebo produkt s ľahšou textúrou. Čistiacu penu, príp. gél. Myslite na to, že aj pri týchto výrobkoch by ste si mali vybrať taký, ktorý rešpektuje potreby vašej pleti. Ak vás trápi suchá pokožka, hydratujte. Citlivú zbytočne nedráždite a vyberte si odličovač s upokojujúcim účinkom.

Odporúčame odličovací gél na tvár a oči Tecnoskin. Pohodlne, rýchlo a bez oplachovania vodou odstráni z vašej pokožky nečistoty a mastnotu. Vďaka kyseline hyalurónovej pleť intenzívne zvlhčuje. Výťažok z kaktusu sa postará o to, že odličovací gél nepodráždi a nevysuší ani citlivú pokožku. Pleti dopraje osviežujúci pocit ako po použití jemného hydratačného krému. Ďalším veľkým plusom je, že neobsahuje žiadne parabény.

Po základnom odlíčení použite micelárnu vodu. Postará sa o zvyšné nečistoty. Ak ste ju doteraz nevyskúšali, budete nadšené. Pokojne ju môžete použiť na celú tvár vrátane pier a očí.

Samozrejme, na aplikáciu micelárnej vody budete potrebovať kozmetické tampóny alebo odličovaciu hubku. Ak máte obľúbenú značku tampónov, doma je to jasná voľba. Na cestách je častokrát šikovnejšia hubka, najmä vtedy, keď do batožiny nechcete pridávať celé balenie vatových tampónov. Nezabudnite ju však po každom použití dôkladne preprať a vysušiť.

Doprajte pleti výživu. Okolie očí ošetrite kvalitným očným krémom. Tecnoskin Revive Complete Anti-Aging Eye Cream vašu pokožku intenzívne zvlhčí a popri tom vás zbaví nepríjemných opuchov pod očami. Dokonca vyhladí vejáriky vrások okolo očných kútikov.

Na zvyšok tváre aplikujte krém. Pri jeho výbere platí to, čo pri odličovacích prípravkoch. Nezabúdajte na potreby svojej pleti. Je jedno, či máte suchú, mastnú alebo zrelú pokožku. Vždy hľadajte kvalitu, ktorá bude vašu pleť hýčkať minimálne tak ako luxusná švajčiarska kozmetika Tecnoskin.

autor: TREG

Podobné články

Lifestyle

Kaliforňan: Bratislavské ikonické misky

Zdroj: Kalifornan

S myšlienkou otvoriť si vlastnú prevádzku v gastrobiznise sa Šimon Smrtič pohrával už dlho. Príprava...

Lifestyle

Celulitída je pekná otrava. Otravuje život aj štíhlym ženám

Zdroj: Sarah Sarkozy

Na prípravu našej postavičky do leta stále nie je neskoro. Ak vás trápi škaredá "pomarančová" pokožk...