Lifestyle

Krstili sa sexy titulky i singel Natálie Hatalovej!

Krstili sa sexy titulky i singel Natálie Hatalovej! Počet fotiek v galérii: 1

Párty WBW (World By Women) majú za sebou v novej sérii už štyri úspešné štvrtky, kde Moët tiekol potokom a oslavovala sa ženská krása i talent. Speváčka Natália Hatalová pokrstila svoj singel a predstavili sa i módne ceny The Fashion Awards.

Svet podľa žien vždy vo štvrtok v klube GREAT!

World By Women (WBW) alebo Svet podľa žien je unikátny párty projekt eventovej agentúry Cherry&Cherry. V rokoch 2011 až 2013 agentúra zorganizovala neuveriteľných 136 WBW parties, ktoré sa tešili veľkej obľube. Každý štvrtok bola exkluzívnou hostiteľkou WBW párty iná mediálne známa žena. Svoju WBW párty mala napríklad Romana Škamlová, Anita Soul, Erika Barkolová, Eva Cifrová, Lady Mel, Lenka Vavrinčíková či Soňa Skoncová.

 

Projekt World By Women sa v októbri tohto roku opäť obnovil, každý štvrtok sa v bratislavskom klube Great na Suchom mýte odohráva jedinečný žúr. Rovnako ako v minulosti je ku každému štvrtkovému večeru pripravený špeciálny vizuál s fotografiou známej dámy, v ktorej mene je párty organizovaná. Vizuál vytvára dokonalú ilúziu obálky luxusného lifestylového magazínu. Pokiaľ teda natrafíte na titulnú stránku časopisu WBW, nenechajte sa zmiasť. Nejde o nové slovenské periodikum, ale graficky zaujímavé spracovanie pozvánky na štvrtkovú párty v Bratislave.

“Parties World By Women sú jedinečné po každej stránke ako ich hostiteľky. Preto sme sa rozhodli poňať pozvánku na WBW ako umelecké dielo, a to v podobe obálky časopisu. WBW je tak jediný časopis, ktorý sa nečíta, ale žije!“ prezrádza zakladateľ eventovej agentúry Cherry&Cherry Michal Menkyna.

Odhalenie piatich titulných stránok

Počas otváracej párty novej série World By Women sa slávnostne odhalilo päť titulných stránok WBW. Tie svetu predstavila speváčka Anita Soul a moderátorka Stanka Pavolová. Obe sa nachádzajú na sexy titulkách, ďalšie tri patria modelke Márii Zelinovej, módnej návrhárke Jane Jurčenko a fitneske Zore Czoborovej. Spomínané dámy budú v najbližšej dobe hostiť vlastnú WBW párty. Na otázku, čím sa speváčka Anita Soul rozhodne spestriť svoju WBW párty, odpovedala krásna tmavovláska takto:

„Pripravujem nový album, preto počas môjho vydania World By Women predstavím singel. Veľmi sa na to teším.“ Známa moderátorka Stanka Pavolová chce tiež staviť na hudbu, ale na tú zahraničnú. ,,Mám rada elektronickú hudbu a poznám sa s niekoľkými dídžejmi pôsobiacimi v zahraničí, sú to moji kamaráti. Verím, že si prídu zahrať na moju párty, predstavia sa slovenskému publiku,“ prezradila Pavolová.

Na najbližšej štvrtkovej WBW párty, konajúcej sa 17.11., sa predstaví Marika Časnochová, finalistka súťaže Miss Slovensko 2010, úspešná modelka a zakladateľka MM Magazine. Spolu s ňou sa o zábavu postará Jenny Jeshko a jej fashion show. O týždeň neskôr, vo štvrtok 24.11., bude WBW párty opäť plná módnych inšpirácií a nápadov vďaka crazy fashion company Factory WTF, tú tvoria Klemen Tina a Milan Švingál.

Predstavil sa projekt The Fashion Awards i singel Natálie Hatalovej

Počas predošlých troch WBW párty sa predstavil i projekt The Fashion Awards. Módne ceny, ktoré sú veľkou udalosťou v Londýne či New Yorku, prichádzajú po prvýkrát na Slovensko budúci rok! Hlavnou organizátorkou podujatia je majiteľka módelingovej agentúry Ibismóda Jana Jankovičová. Ceny, ktoré poukážu na talentovaných mladých ľudí zo Slovenska a Česka pôsobiacich v oblasti módy, sa budú udeľovať v máji 2016. WBW párty mala i moderátorka Kristína Jurčová, ktorá spolu s priateľmi oslávila novú prácu v rádiu Viva Metropol.

Naposledy sa na WBW predstavila speváčka Natália Hatalová, ktorá počas párty pokrstila svoj videoklip k piesni Kto naozaj som. Krstným otcom sa stal jej dvorný návrhár Boris Hanečka, v jeho čierno-zlatej róbe sa bývalá Superstáristka toto leto i vydala. ,,Boris bol mojou jasnou voľbou. Milujem jeho tvorbu, je to podľa mňa všestranný umelec, ktorý vždy vytiahne z ľudí to najkrajšie,“ povedala Natália. Borisove umenie bolo tiež súčasťou Natáliinho videoklipu - speváčka sa v ňom objavila v jednej z jeho pôsobivých rób. Krstila sa klapka ako metaforické vyjadrenie singlu, na ktorom Natália pracovala takmer rok.

 

„Krst dopadol na výbornú. V klube Great sme sa všetci dobre bavili, mala som okolo seba mojich priateľov i manžela,“ prezradila Hatalová. Hudbu k piesni Kto naozaj som zložil Randy Gnepa, s ktorým spolupracovala i na pesničke Be strong, o text sa postaral Juraj Žák, známy ako autor textu piesne Vráť mi tie hviezdy. Melódiu si Natália skomponovala sama.

.WBW fandí moderátor Bruno Ciberej i rapper Rakby

V Klube Great nechýba „Stena slávy“, na ktorú prominenti píšu srdečné odkazy či zanechávajú svoje podpisy. ,,Prajem úspešný štart novej sérii World By Women. Verím, že to budú parties, na ktoré sa nezabúda,“ poprial projektu známy moderátor Bruno Ciberej. ,,Nech parties World By Women prinesú veľa skvelej hudby a krásnych žien,“ zaželal zas rapper Rakby.

Na WBW sa prišlo ostatné štvrtky zabaviť aj množstvo ďalších známych tvárí, ako moderátorka Miriam Kalisová, speváčka Anita Soul, moderátorka Stanka Pavolová, spevák Denis Lacho, Lucia Mokráňová, Zuzana Plačková, bývalá Miss Bikini Miriam Mattová, Miss Universe 2015 Denisa Vyšňovská. Veľké zastúpenie mal i svet módy v podaní módneho návrhára Marcela Holubca, návrhárky Izabely Komjati, stylistky a blogerky Jany Tomas, modela Frederika Múku a modeliek Sashy Gachulincovej či Dominiky Dúcovej.

Podobné články

Lifestyle

Kaliforňan: Bratislavské ikonické misky

Zdroj: Kalifornan

S myšlienkou otvoriť si vlastnú prevádzku v gastrobiznise sa Šimon Smrtič pohrával už dlho. Príprava...

Lifestyle

Celulitída je pekná otrava. Otravuje život aj štíhlym ženám

Zdroj: Sarah Sarkozy

Na prípravu našej postavičky do leta stále nie je neskoro. Ak vás trápi škaredá "pomarančová" pokožk...