Tip redakcie

Najkrajšie Vianoce so značkou ALOve

Najkrajšie Vianoce so značkou ALOve Počet fotiek v galérii: 1

Pri výbere dokonalého darčeka nasledujte svoje srdce

V predvianočnom období väčšina z nás uvažuje nad tým, čo by potešilo našich najbližších. Nájsť dokonalý darček, ktorý je nápaditý, originálny a symbolizuje spoločné zážitky či cestu životom, nie je jednoduché. Pri výbere preto nasledujte svoje srdce! Dômyselne vybratý dar tak bude už navždy pripomínať sviatočné okamihy a chvíle strávené v spoločnosti najbližších. Ak premýšľate nad výnimočným darčekom, zamierte do butikov ALOve. 

Nevtieravá klasika, výrazný prvok či dokonalá jemnosť? Precízne prepracované tvary a oslnivý ligot týchto elegantných klenotov jednoznačne očarí každú ženskú dušu. Trblietavé drahokamy vsadené do bieleho, žltého či ružového zlata sú určite tou správnou voľbou. Ak sa obávate, že diamantové šperky sú len výsadou „horných desaťtisíc“, už dávno to neplatí.

Aj bez veľkého rozpočtu si v butikoch ALOve splníte sen o emotívnom poklade, ktorý sa môže odovzdávať z generácie na generáciu. Cieľom značky ALOve je osloviť širšiu skupinu obyvateľov a ponúknuť im kvalitu za primerané ceny, keďže značka má v portfóliu prevažne šperky do 1 100 eur.

Pri samotnom výbere by ste mali dobre poznať osobu, ktorú plánujete obdarovať. Preferuje jemné, decentné šperky na každodenné nosie alebo túži po opulentnom kúsku? V ALOve si určite vyberiete. Časť kolekcie je inšpirovaná orientom. Jej ornamentálne prevedenie s dômyselne umiestnenými diamantmi dokonale podčiarkne krásu svojej nositeľky a ulahodí aj dámam, ktoré si potrpia na výrazné šperky. Jednoduchosť obohatená o trendy šnúrky, motívy srdca, hviezdy či motýľa sú zas súčasťou kolekcie Neha, ktorá poteší krehkú ženskú dušu. Ak si neviete vybrať, zvoľte pokojne dva náramky, prípadne dva tenké náhrdelníky. Vrstvenie je nesmierne trendy! Pravidlo, že na jednej ruke má byť maximálne jeden náramok už dávno neplatí. Postupne sa vytráca aj mýtus, že kovy sa nemajú medzi sebou miešať. Žlté zlato s ružovým a bielym bude pri správnej kombinácii vyzerať luxusne a uvoľnene zároveň. Delikátne šperky môžu oceniť aj malé princezné, pre ktoré má značka ALOve detské náušnice v bielom alebo žltom zlate s diamantmi či farebnými drahokamami.

Z bohatej ponuky v butikoch ALOve sme si pre vás pripravili niekoľko tipov a inšpirácií:

Tip pre mamu

Vyjadrite svojej mame na Vianoce vďačnosť a lásku prostredníctvom jemného náhrdelníka s decentným príveskom.

Tip pre sestru

Vyberte pre seba a pre sestru podobné alebo rovnaké náramky, ktoré budú symbolizovať silné puto medzi vami.

Tip pre kamarátku

Náušníc nie je nikdy dosť a vašu kamarátku určite potešia také, ktoré sa dajú úžasne kombinovať podľa nálady.

Tip pre kamaráta

Máte kamaráta, ktorý plánuje požiadať o ruku svoju priateľku ? Pomôžte mu s výberom jedinečného zásnubného prsteňa v butikoch ALOve.

 

Podobné články

Tip redakcie

Nočný život v Dubrovníku: Top miesta, ktoré treba navštíviť

Zdroj: unsplash.com

Dubrovník, preslávený svojimi starobylými budovami, úzkymi uličkami, dláždenými cestami, bohatou his...

Tip redakcie

Užite si Silvester podľa seba

Zdroj: italka.sk

Odrátavame posledné dni v roku 2022 a s nimi prichádza i čas na zrekapitulovanie a ohliadnutie sa za...