Tip redakcie

Nemáte s kým osláviť Valentína? Nevadí!

Nemáte s kým osláviť Valentína? Nevadí! Počet fotiek v galérii: 1

Ste single? Nezúfajte a Valentína aj tak oslávte. Stačí sa do seba zamilovať a užiť si sviatok zamilovaných po svojom! Prinášame niekoľko tipov, ako na to!

Nedávajte priestor smútku a sebaľútosti. Naopak s otvorenou náručou privítajte zdravú sebalásku. Neexistuje jediný dôvod, prečo by ste si Valentín nemohli užiť aj bez partnera práve vy! Čítajte viac.


“Ve dvou se to lépe táhne”

Máte obavy, že by vás osamote na sviatok zamilovaných mohli prepadnúť chmáry? Potom nič nenechávajte na náhodu a dohodnite sa s ďalšími single kamarátkami na spoločnom programe. Určite taký návrh nejedna ocení.

● Filmový večer

Dohodnite sa spoločne, ktorý film by ste radi pozreli. Odporúčame veselé komédie. Ak sa rozhodnete pre romantické či tragické filmy, nezabudnite sa zásobovať vreckovky.

Ak sa budete pozerať na film doma, predveďte svoje kulinárske umenie a spoločne si prichystajte rôzne dobroty a niečo delikátneho na popíjanie.

Náš tip na Valentína 2017: vyparáďte sa a zájdite si s kamarátkami do kina. Nechajte sa zvádzať Christianom Greyom ;). Potom si môžete zájsť do baru na pohárik a možno tam stretnete nejakého svojho Christiana.

● Beauty day

Čisto dámska záležitosť, ktorú si najlepšie užijete práve bez prítomnosti partnera! Pleťové masky, vlasové zábaly, telový peeling, pedikúra či manikúra. Skrášľovacích metód je nespočetné množstvo. Stačí si vybrať.

Nezabudnite na vhodné oblečenie. V prípade kozmetickej procedúry sa budete pravdepodobne veľmi príjemne a slobodne cítiť v mäkkučkom župane alebo v pohodlnom domácom úbore. Popíjajte, pojedajte a rozprávajte! Osvedčený balzam pre telo i pre dušu. :)

Moja "maličkosť"

Nemáte okolo seba žiadnu slobodnú kamarátku alebo aj máte, ale už má iné plány? Nezúfajte. Užiť Valentín si môžete pokojne sama!

● Rozmaznávajte sa

Miesto seba nechajte plakať iba svoju peňaženku! Popremýšľajte, čo by vám urobilo radosť a zabavilo na časť dňa. Máte obľúbeného autora? Kúpte si jeho najnovší bestseller! Ste milovníčka módy? Kúpte si niečo pekného na seba a k tomu pár módnych časopisov!

Milujete masáže alebo prahnete po zmene účesu? Blaho si môžete vychutnať aj v podobe týchto služieb, počas ktorých navyše nezostanete osamote a nedáte tak priestor depresiám.

● Únava sa!

Bežte si zacvičiť alebo zabehať. Zbavíte sa negatívnych myšlienok a necháte za vás "hovoriť" endorfíny. Zároveň sa fyzicky unavíte a budete mať lepší pocit, že ste niečo užitočné urobila sama pre seba.

S príjemnou únavou sa potom zababušte do mäkkej periny a napríklad za sprievodu relaxačnej hudby spokojne zaspávajte. Obavám a sebakritike nedajte najmenšiu príležitosť! Naopak si plne uvedomte, za čo ste na seba pyšná, a za čo životu vďačná. Nehanbite sa hovoriť nahlas, všetko vyslovené má oveľa väčší efekt, než si myslíte.

Curem.sk

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...