Tip redakcie

Užite si Silvester podľa seba

Užite si Silvester podľa seba Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj: italka.sk

Odrátavame posledné dni v roku 2022 a s nimi prichádza i čas na zrekapitulovanie a ohliadnutie sa za celým starým rokom. Ak na vás čaká úžasná silvestrovská párty s nenapodobniteľnou atmosférou, inšpirujte sa párty outfitmi. No nezabudnite si užiť Silvester podľa seba - tak, ako sa to páči vám.

Aj tento Silvester sa môžete rozlúčiť s rokom 2022 štýlovo. Váhate, kde stráviť tohtoročný Silvester? Láka vás predstava osláviť posledné dni roka inak? Za každých okolností môžete byť štýlová, prinášame niekoľko tipov

Čierna sukňa 2x inak

Skombinujte klasiku -  čierna plísovaná sukňa doplnená o bielubliúzku s prvkami extravagancie vytvárajú nehýnuci kontrast - black&white. Ak outfit ozvláštnite o farby, určite budete neprehlaidnuteľná.

Čierna tutu sukňa skombinovaná s výraznou magentovou vestou. Ak k nej pridáte opasok - zvýranite svoj driek a budete sexy!

BLACK Magic

Ak zvolíte čiernu magickú klasiku, určite neoľutujete - na jedno však nesmiete zabudnúť, výrazný detail, ktorý ozvláštni váš outfit. V našom prípade sú to pierka na leme nohavíc a tomu rovnakej farby!

Ak si netrúfnete skombinovať neskombinovateľné, vedzte, že práve silvestrovská párty je čas na to, aby ste boli neprihanuteľná. Výrazné nohavice s kamienkami, či kardigán s aplikáciou na rukávoch vám dodá ten správny šmrnc počas celej párty.

 Viac outfitov nájdete u nás v eshope - https://www.italka.sk/

Podobné články

Tip redakcie

Svetlo z displejov smartfónov ohrozuje naše zdravie

Zdroj: Honor

Koľko hodín trávite pozeraním na displej smartfónu? Napovieme vám: v priemere ide o 40% bdelého času...

Tip redakcie

Workshopy s koňmi pre deti ako prevencia

Zdroj: Pepco

Čoraz častejšie sa hovorí o tom, ako nám kone môžu napomáhať vo viacerých sférach. So zvieratami si ...