Tip redakcie

Užite si Silvester podľa seba

Užite si Silvester podľa seba Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj: italka.sk

Odrátavame posledné dni v roku 2022 a s nimi prichádza i čas na zrekapitulovanie a ohliadnutie sa za celým starým rokom. Ak na vás čaká úžasná silvestrovská párty s nenapodobniteľnou atmosférou, inšpirujte sa párty outfitmi. No nezabudnite si užiť Silvester podľa seba - tak, ako sa to páči vám.

Aj tento Silvester sa môžete rozlúčiť s rokom 2022 štýlovo. Váhate, kde stráviť tohtoročný Silvester? Láka vás predstava osláviť posledné dni roka inak? Za každých okolností môžete byť štýlová, prinášame niekoľko tipov

Čierna sukňa 2x inak

Skombinujte klasiku -  čierna plísovaná sukňa doplnená o bielubliúzku s prvkami extravagancie vytvárajú nehýnuci kontrast - black&white. Ak outfit ozvláštnite o farby, určite budete neprehlaidnuteľná.

Čierna tutu sukňa skombinovaná s výraznou magentovou vestou. Ak k nej pridáte opasok - zvýranite svoj driek a budete sexy!

BLACK Magic

Ak zvolíte čiernu magickú klasiku, určite neoľutujete - na jedno však nesmiete zabudnúť, výrazný detail, ktorý ozvláštni váš outfit. V našom prípade sú to pierka na leme nohavíc a tomu rovnakej farby!

Ak si netrúfnete skombinovať neskombinovateľné, vedzte, že práve silvestrovská párty je čas na to, aby ste boli neprihanuteľná. Výrazné nohavice s kamienkami, či kardigán s aplikáciou na rukávoch vám dodá ten správny šmrnc počas celej párty.

 Viac outfitov nájdete u nás v eshope - https://www.italka.sk/

Podobné články

Tip redakcie

Sesterstvo v znamení kolekcie SISTERHOOD: Je veľmi dôležité, aby sme sa ako ženy podporovali v našich snoch

Zdroj: akcnezeny.sk

Silu pokrvného puta pretaveného v úspešné podnikanie prezentovali úspešné, silné a akčné ženy, ktoré...

Tip redakcie

Mladí dizajnéri otvárajú nové storočie tyčinky KOFILA

Mladí dizajnéri otvárajú nové storočie tyčinky KOFILA

KOFILA mieri do nového storočia v obaloch od talentovaných študentov grafického designu. Tí v návrho...