Tip redakcie

SVADBA SNOV SPOČÍVA V DETAILOCH, NEZABUDNITE NA NE

SVADBA SNOV SPOČÍVA V DETAILOCH, NEZABUDNITE NA NE Počet fotiek v galérii: 1

Blíži sa deň, kedy si s drahou polovičkou poviete áno, a všetky záležitosti ako miesto obradu, kapelu, šaty, svadobné obrúčky a catering už máte zariadené? Začnite riešiť detaily, ktoré vašu svadbu posunú ešte o kúsok ďalej.

Zábava pre hostí

Na svadbe sa môže pokaziť veľa vecí. Od situácie, keď sa jeden z novomanželov nedostaví, až po situáciu, kedy svadbu pod holým nebom zmetie krupobitie. Rovnako nemilá je však svadba, kde hostia znudene pozerajú jeden na druhého a nikto netuší, ako by rozprúdili zábavu. Nie je preto od veci pripraviť program, ktorý zaručí skvelú atmosféru. Pokiaľ na zariaďovaní niečoho takého nemáte kapacitu, dajte úlohu svedkom alebo ostatným najbližším, ktorí vám určite radi pomôžu. Výborný nápad je napríklad strom odkazov, kam hostia na lístočky napíšu svoje priania, posolstvo alebo rady do života. Tie môžu byť neskôr nahlas prečítané a slúžia ako krásna spomienka. V súčasnosti hostia tiež ocenia foto kútik alebo selfie kútik, pričom ten je podstatne jednoduchší na organizáciu. Každý z hostí určite vlastní chytrý telefón. Kútik stačí len vyzdobiť, pripraviť doň vtipné rekvizity a nechať hostí, nech sa bavia. Výborné skúsenosti máme aj s netradičnou verziou svadobnej tomboly. Tá podstatne prilepší novomanželskému rozpočtu a zaistí úsmev všetkých prítomných. Na internete skúste zadať heslo, vtipná svadobná tombola ‚a nechajte sa inšpirovať.

Darčeky pre hostí

Na darčeky pre hostí mnohí zabúdajú, pričom sa jedná o pomerne nenákladný, a napriek tomu milý spôsob, ako prítomným priateľom a členom rodiny urobiť radosť. Ponúka sa tradičné koláčiková výslužka, ale vymyslieť môžete aj svadobné mini čokolády s vaším monogramom, personifikované poháre alebo svadobné magnetky. Nech už si vyberiete čokoľvek, dajte si záležať aj na originálnom balení. Na e-shope Paketo.sk môžete nechať vyrobiť krabičky na mieru so svadobnou tematikou, do ktorých darčeky zabalíte.

Hudba na svadbe

Ak neholdujete živej kapele a chcete radšej zveriť hudobnú časť programu všetkým prítomným, nezabudnite zariadiť aparatúru a niekoho, kto ju bude obsluhovať. V opačnom prípade by to totiž mohlo dopadnúť tak, že nebude hrať vôbec nič. Odporúčame vytvoriť aspoň základný playlist na začiatok alebo poprosiť hostí, aby priniesli ich obľúbenú muziku. Čo sa hudby týka, na svadbe je ale naozaj lepšie investovať do profesionálneho DJa alebo do kapely.

Zladenie svadobných farieb

Tradične sa na svadbách ladí svadobná tabuľa spolu s kvetinami, nevesta so ženíchom a družičky s družbami. Efektívne je však zladiť všetko dohromady do jednej palety farieb. Ak si zvolíte, že svadba bude v tónoch fialovej, vyberajte aj také dekorácie, odevy a kvety. V deň D vám to možno nebude pripadať také dôležité, ale na fotografiách sa to bude krásne vynímať.

 Nezabudnite na svadobné obrúčky - ak ste si zvolili strieborné, na fotografiách krásne vyniknú so striebornými prvkami na šatách alebo na kytici. Ak zvolíte zlaté, snažte sa zladiť kyticu do farby, ktorá bude s nimi ladiť.

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...