Tip redakcie

Vysávaniu sa nevyhneme - ako na to zdravo a rýchlo?

Vysávaniu sa nevyhneme - ako na to zdravo a rýchlo? Počet fotiek v galérii: 1

Upratovanie obľubuje naozaj málokto, no každá z nás ocení jeho výsledok. Veď kto by sa doma necítil dokonale až vtedy, keď je všetko čisté a na svojom mieste? 

Takáto „očista“ domácnosti samozrejme k jari neodmysliteľne patrí. Najväčším nepriateľom v domácnosti je prach, ktorý sa jednoducho usádza, nech už by sme robili čokoľvek. Chuchvalcom v kútoch hojne prispievajú aj domáci miláčikovia, ktorých chlpy nájdeme naozaj všade, a preto pomáha iba časté a pravidelné vysávanie. To je však spojené s utieraním zaprášených plôch a presúvaním rôzneho nábytku. Bežné vysávače je navyše nutné často vysýpať, inak strácajú ťah.

Ak teda chceme povysávať naozaj poctivo, zaberie to dosť času, a o to menej poteší, keď musíme vyťahovať objemný vysávač v rámci domácich nehôd, ako je rozbité sklo alebo neporiadok po divokej hre detí. Ich fantázii sa medze nekladú, takže sú schopné neustále prekonávať očakávania rodičovských predstáv o domácom poriadku.

Na druhej strane je však poriadok dôležitý aj kvôli nim. Do kategórie, ktorá je na čistý vzduch obzvlášť citlivá, patria hlavne deti a seniori. Rovnako je to aj v prípade alergikov, ktorí práve teraz zažívajú ťažké obdobie. Vysávač Philips PowerPro Aqua je výkonnou pomôckou spájajúcou 3 funkcie, ktorá si poradí s každodenným neporiadkom. Môžete mať z neho bezvreckový vysávač na podlahy, ručný vysávač na povrchy ako sú gauče, stoličky či rohy a vďaka unikátnej funkcii vysáva a umýva podlahy jedným ťahom.

Disponuje taktiež špeciálnym filtrom, ktorý zachytáva veľké množstvo baktérií, alergénov a peľov. Prispieva tak k čistote vzduchu v domácnosti, keďže je zdravie v súvislosti s poriadkom na prvom mieste. Alergikom sa bude dýchať lepšie aspoň doma, keďže vonku si pomôcť nevedia.

Tento vysávač je ľahký a bezkáblový, takže sa s ním môžete komfortne pohybovať po celej domácnosti bez toho, aby ste za sebou ťahali nejaké jeho ďalšie časti. Kombinácia silného výkonu, špeciálnej hubice a motorizovanej kefy zabezpečí, že odstraňuje nečistoty jedným ťahom. Takto sa hravo zbavíte aj chlpov domáceho miláčika z koberca, hoci aj na schodoch, ktorých údržba rozhodne nepatrí k najľahším. Najmä pre útlejšie dámy môže byť totiž vláčenie objemného vysávača náročné, čo nie je prípad Philips PowerPro Aqua, ktorý je ľahký a veľmi vhodný na manipuláciu.

Túžili ste po tom aby ste mohli vysávať a umývať jedným ťahom? Tak po pripojení vodnej nádržky sa však razom zmení na vysávač, ktorý je možné použiť namokro, a to na všetky druhy tvrdých podláh. Stačí ju jednoducho nasadiť a ona už drží vďaka praktickým magnetom. Kýchania, ktoré bolo typické pre prášenie textilných vreciek vysávačov, vás ušetrí plastová nádobka, ktorú stačí odpojiť a vyklopiť do smetí, takže je rýchlo po starostiach.

Ak by ste si Philips PowerPro Aqua chceli vyskúšať, máte jedinečnú možnosť – u vybraných predajcov prebieha do 31.7. akcia záruky vrátenia peňazí do 45 dní!
Viac na www.philips.sk

Podobné články

Tip redakcie

Kam vyraziť tento rok na dovolenku? Skúste Áziu aj Ameriku

Zdroj foto: Shutterstock

Leto klepe na dvere, a vy stále neviete, kam tento rok vyrazíte k moru? Máme pre vás 3 tipy na aktív...

Tip redakcie

Pohodlie a štýl v jednom? Vyberte si Air Jordan

Zdroj obrázka: Kiselev Andrey Valerevich / Shutterstock.com

Na čo myslíte, keď si obúvate svoje tenisky? Je to komfort pri nášľape, mäkkosť materiálov zvršku a ...