Tip redakcie

Starostlivosť o vlasy netreba podceniť

Starostlivosť o vlasy netreba podceniť Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj: Shutterstock

Vlasy sú tým najväčším klenotom, ktorý žena má, je však nutné sa o ne poriadne starať. V dnešnej dobe je však samotná starostlivosť oveľa jednoduchšia. Stačí pár osvedčených rád a kvalitných produktov, a vaše vlasy sa stanú vašou korunou krásy v tom pravom zmysle slova.

Kvalitná značka je základ

Po krásnych a zdravých vlasoch túži nejedna žena, no cesta vždy nie je taká jednoduchá, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Nestačí totiž len pravidelné umývanie a poctivé rozčesávanie. Je totiž potreba, aby na scénu nastúpili spoľahlivé kadernícke pomôcky. Nemusíte sa báť, nie je povinné, aby ste si celú svoju kúpeľňu vybavili stovkou gélov a sprejov, z ktorých pravdepodobne nevyužijete ani polovicu.

Aj dobre zvolený šampón a kondicionér dokážu divy. A s ich výberom vám pomôže návšteva spoľahlivého kaderníctva. Aj pravidelné zastrihávanie končekov a profesionálna starostlivosť je súčasťou zdravej starostlivosti o vlasy.

Doprajte im to najlepšie

Možno by vám ani nenapadlo, akú námahu vlasy denne zažívajú. O to viac, ak ku vašej rannej príprave patrí ich žehlenie alebo kulmovanie. Vlasy vo všeobecnosti nemajú príliš v láske tepelnú úpravu, preto sa odporúča používať špeciálne spreje, ktoré sú na tuto úpravu navrhnuté. Ich najväčším nepriateľom je však bezpochyby farbenie doma.

Spoločne s neopatrným zastrihávaním končekov môže byť práve toto dôvodom toho, prečo sa vám na ceste za zdravšími vlasmi nedarí. Nebojte sa zveriť svoje vlasy do rúk skúsených odborníkov v salóne Donna Uomo. Toto špičkové kaderníctvo v Bratislave sa postará o vaše vlasy a ponúkne im tú najlepšiu starostlivosť. S pravidelnými návštevami sa čoskoro dostanete k vášmu vysnívanému cieľu.

Tipy, ktoré sa vždy hodia

Zdravie vašich vlasov môže ovplyvniť viacero faktorov, preto sa odporúča požiadať o radu profesionála. Predsa len, každý z vás má inú hustotu, inú pokožku a to, čo jednému vyhovuje, druhému môže škodiť. Jedným z mnohých faktorov môže byť dokonca aj vaša strava. Skúste si do jedálnička pridať zdravú výživu a garantujeme vám, že rozdiel čoskoro pocítite i uvidíte.

Ak si nebudete niečím isté, nebojte sa poradiť so svojím kaderníkom.

Zdroj obrázka: YuriyZhuravov / Shutterstock.com

Podobné články

Tip redakcie

Triky, ktoré sa oplatí vyskúšať, ak chcete svoj interiér jednoducho a rýchlo upratať

Zdroj: majster-regal.sk

Aj vy si každý jeden deň sľubujete, že v blízkej budúcnosti už s neporiadkom v byte alebo dome koneč...

Tip redakcie

Lukáš Adamec predstavil nový videoklip k piesni Život Je Boj. Bude z nej nová hokejová hymna?

Zdroj: Janka Marczellova

Svetlo sveta uzrela nová pieseň Život Je Boj od Lukáša Adamca. Energická novinka je zároveň úvodnou ...