Tip redakcie

Po tejto skúsenosti si poviete, že chatovať sa dá už naozaj o všetkom

Po tejto skúsenosti si poviete, že chatovať sa dá už naozaj o všetkom Počet fotiek v galérii: 1

Lektor Matúš sa vracia vo veľkom štýle. Prostredníctvom chatu poradí, ktorá antikoncepcia je pre vás vhodná. 

Pamätáte si naňho? Vždy upravený fešák a lektor online krúžku pre dospelých. Jeho meno je Matúš a vracia sa vo veľkom štýle. Prostredníctvom nezáväzného chatu radí ženám, ktorá antikoncepcia môže byť pre ne vhodná. A keďže je vlastníkom čierneho pásu v neotehotnení, jeho rady môžu byť naozaj nápomocné.

Fajčíš? Pociťuješ zníženie libida? Trpíš migrénou? Aj takéto otázky vám môže položiť Matúš počas chatovania v snahe nájsť ten najlepší spôsob, ako zabrániť neželanému tehotenstvu. Všetky odpovede sú, samozrejme, anonymné, nemusíte mať strach, že by ich niekomu vyzradil. Jeho prioritou je vám totiž pomôcť zorientovať sa v možnostiach ochrany pred neželaným tehotenstvom. Nič iné ho nezaujíma.

Matúš je vždy online a pripravený vám pomôcť, pokojne ho oslovte aj hneď TU, celý proces vám zaberie len pár minút. A keď budete cez víkend na káve s kamarátkami, môžete sa pochváliť, s akým gentlemanom ste mali tú česť chatovať. Nezabudnite však, že výsledky z chatu sú nezáväzné, pred užívaním akéhokoľvek druhu antikoncepcie je nutné navštíviť vašu gynekologickú ambulanciu.

Sledujte aj Matúšov Facebook, kde nájdete ďalšie spoľahlivé rady a informácie, na ktoré ste sa doteraz možno hanbili spýtať.

foto: pinterest.com

 

Podobné články

Tip redakcie

Kam vyraziť tento rok na dovolenku? Skúste Áziu aj Ameriku

Zdroj foto: Shutterstock

Leto klepe na dvere, a vy stále neviete, kam tento rok vyrazíte k moru? Máme pre vás 3 tipy na aktív...

Tip redakcie

Pohodlie a štýl v jednom? Vyberte si Air Jordan

Zdroj obrázka: Kiselev Andrey Valerevich / Shutterstock.com

Na čo myslíte, keď si obúvate svoje tenisky? Je to komfort pri nášľape, mäkkosť materiálov zvršku a ...