Tip redakcie

Kvalitné materiály - absolútna nevyhnutnosť pri šití

Kvalitné materiály - absolútna nevyhnutnosť pri šití Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj obrázka: Bubulakovo.sk

Rok 2020 nás viac ako kedykoľvek inokedy prinútil tráviť čas doma. To znamenalo obmedzenie mnohých aktivít, ktoré milujeme a vymieňali sme ich za iné.

 Ústrednou činnosťou bolo šitie rúšok, z čoho sa určite vyvinuli aj ďalšie projekty domácej výroby. Ak ste sa naplno pustili do šitia rôznych výrobkov, oceníte kvalitné materiály. A to rovno zo slovenského internetového obchodu.

Všetci zruční používatelia šijacích strojov by mali poznať sortiment e-shopu Bubulakovo, kde sa môžu zásobiť rôznymi druhmi materiálov. Z nich je potom jednoduchšie vytvárať produkty, ktoré budú mať dlhú životnosť a skvele vyzerať. O vzoroch materiálov nie je žiadna reč! Nájdete tu jednoduché čisté farby, ale aj krásne detské motívy či nápadité vzory vhodné pre dospelých i tých menších.

Všetko pod jednou strechou

Ak radi tvoríte z mäkkých a príjemných materiálov, nakúpte fleece metráž, ktorá je vhodná ako základ pre teplé deky či mikiny. Pri nákupe si môžete, napríklad, vyberať aj z rôznych bavlnených či dekoračných látok, ale v ponuke nechýba ani ľan, dvojitá gázovina, umelá koža či softshell.

Pre rôzne výrobky, akými sú obaly na knihy, látkové hračky či všetko ostatné, čo sa rozhodnete vyrábať, budete potrebovať aj iné pomôcky z galantérie alebo praktické výstuže. Všetko nájdete pod jednou internetovou strechou a radosť zo šitia tak bude minimálne dvojnásobná.

Blog s nápadmi

Okrem materiálov, ktoré si na e-shope môžete vybrať a podľa metráže objednať, tu nájdete aj blog plný praktických rád, dobrých nápadov a návodov, ako môžete s danými materiálmi pracovať. Verte, že v týchto návodoch nájdete aj také tipy na šitie, ako sú peračníky, kozmetické taštičky či turban. Upustite uzdu fantázii a staňte sa jedným z mnoho spokojných zákazníkov Bubulakova. Vaše ušité výrobky potešia nielen vás, ale aj vašich najbližších.

Zdroj obrázka: Bubulakovo.sk

 

Podobné články

Tip redakcie

Ako zmeniť svoj dom na nepoznanie? Pridajte štýlové doplnky!

Zdroj foto: Shutterstock

Možno sa vám stalo, že váš dom alebo byt vám už nepríde taký pekný ako na začiatku. Chceli by ste ni...

Tip redakcie

RAKOVICKY predstavuje singlovú novinku Pills

Zdroj: Soul for show

Druhú skladbu v spolupráci s D-Flyom V závere minulého roka predstavil projekt RAKOVICKY singel Fal...