Tip redakcie

HONOR 70 Lite, cenovo dostupný smartfón s plnou podporou 5G, vysokou kapacitou batérie a veľkým úložiskom, od dnešného dňa nájdete aj na Slovensku

HONOR 70 Lite, cenovo dostupný smartfón s plnou podporou 5G, vysokou kapacitou batérie a veľkým úložiskom, od dnešného dňa nájdete aj na Slovensku Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj: Honor

Nedávno predstavená novinka na európskom trhu, praktický mobilný telefón s kvalitným 5G čipom Snapdragon, HONOR 70 Lite je oddnes v predaji už aj na Slovensku. HONOR 70 Lite poháňa mobilná platforma Qualcomm Snapdragon 5G. Nechýba veľká kapacita batérie 5000mAh pre celodennú výdrž. S foto výbavou, ktorá je nadštandardná pre túto cenovú kategóriu. Ide o telefón, ktorý búra nastavený benchmark pre cenovo dostupné telefóny. U slovenských predajcov ho nájdete za atraktívnu cenu 249€.

Štýlový dizajn a displej pre pohlcujúci zážitok

HONOR 70 Lite má ploché hrany a zároveň zaoblené rohy, aby sa pohodlne držal v dlani. Pomocou čítačky odtlačkov prstov umiestnenej na strane ho odomknete bezpečne a rýchlo.

 

Zážitok zo sledovania videí, fotiek a ďalšieho obsahu umocňuje 6,5 palcový displej HONOR FullView. Ten zároveň chráni oči pred škodlivým vplyvom modrého svetla, čo potvrdzuje aj certifikácia od organizácie TÜV Rheinland. Plynulý vizuálny zážitok zaisťuje obnovovacia frekvencia obrazovky až 90 Hz, s ktorou HONOR 70 Lite prevyšuje mnoho ostatných smartfónov z rovnakej cenovej kategórie.

 

Pokročilá foto a video výbava

HONOR 70 Lite je špičkou vo svojej triede aj vďaka výkonnému fotoaparátu. Okrem prednej kamery s rozlíšením 8 MPx má aj systém troch zadných fotoaparátov. Hlavná kamera prináša rozlíšenie 50 MPx, makro kamera 2 MPx a senzor na snímanie hĺbky 2 MPx. Zaobstarať si selfies a fotky plné živých detailov, napríklad aj v nočných podmienkach, je s týmto smartfónom hračka. Kreatívni môžete byť aj pri tvorbe videí, a to vďaka funkcii Dual-View Video Recording, ktorá dokáže nahrávať videá z prednej aj zadnej kamery zároveň.

Skvelý výkon vďaka čipsetu Qualcomm Snapdragon

Bezproblémovú komunikáciu a produktivitu zaisťuje čipset Qualcomm Snapdragon 480 Plus 5G a vylepšené funkcie konektivity. Hladkú prevádzku smartfónu zaručuje funkcia HONOR RAM Turbo, ktorá v modeli s 4 GB RAM dokáže previesť 3 GB úložiska na RAM. Vďaka tejto funkcii majú používatelia istotu, že sa procesy na pozadí pri prepínaní medzi aplikáciami neukončujú, aplikácie tak nenabiehajú od nuly a spúšťajú sa rýchlejšie.

Celodenná výdrž batérie

HONOR 70 Lite vďaka ultra veľkej batérii s kapacitou 5 000 mAh zvládne celodenné  používanie. Na jedno nabitie vydrží až 19 hodín prehrávania online videí, 26 hodín streamovania hudby, 14 hodín hrania hier alebo 52 hodín telefonovania, používatelia tak môžu byť neustále online a užívať si zábavu. Funkcia rýchlo nabíjania s nabíjacím adaptérom 22,5 W HONOR SuperCharge a technológiou pre optimalizáciu batérie navyše zaručuje, že HONOR 70 Lite bude nabitý a pripravený na používanie za krátky čas.

Vychytávky na mieru a inteligentná personalizácia užívateľského prostredia

So smartfónom HONOR 70 Lite je vám k dispozícii vnútorné úložisko s pamäťou 128 GB. Pre lepšiu predstavu, to znamená, že si do smartfónu dokážete uložiť viac ako 28 000 obrázkov, 11 000 pesničiek alebo 450 HD videí. Pamäť si navyše môžete s použitím microSD karty zväčšiť až do veľkosti 1 TB.

HONOR 70 Lite s operačným systémom Magic UI 6.1 založenom na Androide 12 ponúka mnoho inteligentných funkcií, ako je HONOR Share pre rýchly bezdrôtový prenos súborov medzi zariadeniami a zvýšenie vašej produktivity.

Cena a dostupnosť

Štýlový telefón HONOR 70 Lite môžete mať v dvoch elegantných prevedeniach: Ocean Blue a Midnight Black. Od 3. apríla 2023 bude HONOR 70 Lite k dispozícii u vybraných predajcov na Slovensku len za 249€.

###

 

Ďalšie informácie o značke HONOR nájdete na oficiálnych webových stránkach: www.hihonor.com/sk/

te HONOR na sociálnych sieťach:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/ 

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/ 

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK 

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube 

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk 

 

 

 

 

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...