Tip redakcie

HONOR v spolupráci s umelcom AIGC ukázal snímky inšpirované pripravovanou novinkou HONOR 90

HONOR v spolupráci s umelcom AIGC ukázal snímky inšpirované pripravovanou novinkou HONOR 90 Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj: Honor

Globálna technologická značka HONOR predstavila sériu umeleckých diel, ktorá vznikla z novej zaujímavej spolupráce s britským digitálnym umelcom Christianom Venablesom. Autor sa nechal inšpirovať dizajnom modelu HONOR 90 a za pomoci kreatívnych nástrojov umelej inteligencie integroval farby a prvky zadného krytu HONOR 90 do svojich umeleckých diel. HONOR a Christian Venables ukázali výslednú sériu snímok, ktoré vytvorila umelá inteligencia a presne vystihujú dokonalú letnú atmosféru.

Pozoruhodné umelecké diela zobrazujú idylické letné chvíle. Zdrojom autorovej inšpirácie bol dizajn smartfónu HONOR 90 vo farbách Diamond Silver a Emerald Green, ktorý už čoskoro vstúpi aj na slovenský trh. Venables využil schopnosti umelej inteligencie a jeho výsledné snímky skvele vystihujú filozofiu modelu HONOR 90.

„Teší ma, že sa môžem o svoje dielo podeliť so svetom,“ uviedol Christian Venables, umelec a riaditeľ štúdia CSV. „Mal som možnosť zoznámiť sa s novým smartfónom značky HONOR. Má krásny dizajn, ktorý mi ponúkol pestrú škálu inšpirácie, z ktorej som mohol počas kreatívnej práce s nástrojmi umelej inteligencie čerpať.“

Pripravovaná novinka HONOR 90 by mala byť ideálnym smartfónom pre mladú generáciu, ktorú osloví svojim dizajnom a fotoaparátom s pokrokovými funkciami. Vďaka nim ide o ten najlepší nástroj, ako kreatívne zachytiť a zdieľať svoju osobitú náladu a podeliť sa o svoj svet s okolím. Umelecké diela v podaní HONOR a Christiana Venablesa prevracajú túto myšlienku naruby a pomocou umelej inteligencie kreatívne zachytávajú a zdieľajú osobitosť pripravovaného modelu.

Každý z nás potrebuje na inšpiráciu, tvorbu a zdieľanie nápadov toho správneho partnera, ktorým môže byť práve HONOR 90. Nie je to len smartfón, ale hlavne zariadenie, ktoré ľuďom umožní zachytiť skutočnú krásu sveta okolo seba a vyjadriť svoju osobitosť, vášeň a pozitívne zážitky.

    

V súvislosti s rýchlym rozvojom umelej inteligencie sa tento rok v rámci súťaže HONOR Talents Global Design Awards spoločnosť HONOR snaží povzbudiť mladých ľudí, aby svoje umelecké diela tvorili pomocou softvéru umelej inteligencie. Ide o prvú dizajnérsku súťaž v oblasti smart zariadení, ktorá predstavuje umelecké diela AIGC. Je to ďalší príklad toho, ako technologická značka HONOR  podporuje mladých ľudí v oblasti technológií, umenia a ľudskosti. Umelecké diela AIGC si môžete pozrieť na oficiálnom profile HONOR. Viac informácií prinesie predstavenie modelu HONOR 90, ktoré prebehne už 6. júla v Paríži.

###

O Christianovi Venablesovi

Christian Venables je britský umelec a autor zaoberajúci sa rozšírenou realitou (XR). Jeho vzdelanie v oblasti architektúry a 3D mu poskytlo pevný základ pre výskum v oblasti umelej inteligencie. Nedávno dokončil prácu na rozšírenej realite (AR) pre hudobný festival Coachella a intenzívne skúma, ako môže umelá inteligencia optimalizovať pracovný postup pri tvorbe.

 

Ďalšie informácie o značke HONOR nájdete na oficiálnych webových stránkach: www.hihonor.com/sk/

HONOR je späť v plnom nasadení

Značka HONOR sa zaviazala byť globálnou technologickou špičkou a vybudovať portfólio inteligentnej domácnosti, ktoré bude dostupné pre každého. Dnes má HONOR viac ako 10 000 zamestnancov, z ktorých väčšia polovica pracuje na výskume a vývoji (R&D), štyri vývojové inštitúcie, viac ako sto inovačných laboratórií po celom svete, a podal už vyše 5500 patentových žiadostí. Veľmi rýchlo etabloval aj cez 30 strategických partnerstiev so svetovými špičkami ako Microsoft, Google, Intel, Qualcomm a pod., s ktorými spoločne vyvíja inovatívne riešenia v rámci softvéru aj hardvéru, a dokáže tak zaistiť produkciu mobilnej technológie od začiatku až do konca.

 

Sledujte HONOR na sociálnych sieťach:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/ 

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/ 

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK 

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube 

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk  

 

 

 

 

 

 

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...