Tip redakcie

Do kín prišla očakávaná filmová novinka - Rýchlo a zbesilo 8!

Do kín prišla očakávaná filmová novinka - Rýchlo a zbesilo 8! Počet fotiek v galérii: 1

Fanúšikovia mimoriadne obľúbenej série akčných filmov Rýchlo a zbesilo sa dočkali! Po dvoch rokoch prichádza do kín jej ďalšie pokračovanie – Rýchlo a zbesilo 8, ktorého slávnostnú premiéru si nenechali ujsť ani známe osobnosti. Pozvanie na premiéru prijali Karin Haydu, Thomas Puskailer s manželkou Abbie, obľúbené hudobné zoskupenie S hudbou vesmírnou, Bruno Ciberej, ako aj známy pretekár a konštruktér Dick Kvetňanský či Lukáš Frlajs s Matejom Zrebným.
Moderátorom večera bol Ivan „Binďo“ Bindas. Ešte pred začiatkom filmu si hostia mohli vychutnať vystúpenie známeho rapera Majselfa, ktorý odprezentoval svoj nový singel s názvom Rolls Royce.

Na premiére filmovej novinky si prišli „na svoje“ aj fanúšikovia krásnych áut. Na nábreží Dunaja pri obchodnom centre v Bratislave si mohli vychutnať značky ako VW Golf Mk5 "Hulk", Toyota Supra, BMW e28, Audi RS6+, Hummer H1 či Brutal - originál slovenský výrobok z dielne otca a syna z dedinky blízko Bratislavy, ktorí auto sami vymysleli, navrhli a postavili kompletne od začiatku.

Možnosť vyskúšať si jazdu na D-BOX racing simulátore si nenechal ujsť ani Martin Šmahel.

Akčný filmový zážitok Vám prináša filmová distribučná spoločnosť CinemArt SK, film si v našich kinách môžete pozrieť už od 13. apríla 2017.

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...