Tip redakcie

KILLER IN RED PARTY: CAMPARI KRSTILO ZBIERKU NOVÝCH KOKTAILOV

KILLER IN RED PARTY: CAMPARI KRSTILO ZBIERKU NOVÝCH KOKTAILOV Počet fotiek v galérii: 1

Campari®, kultový červený taliansky horko-sladký aperitív, predstavuje koktaily a príbehy, ktoré stoja za Campari Red Diaries 2017, (r)evolučnou verziou už tradičného kalendára Campari. Po 17 rokoch, kedy boli tvárami tohto kalendára svetoznáme herečky ako Salma Hayek, Eva Mendes, Jessica Alba, Milla Jovovich, Penelope Cruz, Uma Thurman, Eva Green, či Kate Hudson v tomto roku po prvý raz vymenila značka Campari kalendár za koktailový denník.

Tvárou kampane Campari Red Diaries 2017 je tentoraz koktail s názvom Killer in Red. Po ňom je tiež nazvaný krátky film, ktorý napísal a režíroval svetovo uznávaný a oceňovaný Paolo Sorrentino a hlavnú úlohu v ňom hrá americký herec Clive Owen. Premiéra Zabijaka v červenom bola koncom januára v Ríme – domove legendárneho filmového štúdia Cinecittà – symbolu talianskej kinematografie. Slovenskí fanúšikovia ho môžu vidieť na oficiálnom YouTube kanáli značky, kde má (len v anglickej mutácii) už viac ako 200-tisíc videní.

Campari verí, že "každý koktail rozpráva príbeh"

Campari Red Diaries 2017 sú oslavou barmanského umenia ako silného nástroja na vyjadrenie sa. Zameriava sa na skúsenosti a emócie, ktoré inšpirujú barmanov k tomu, aby tvorili a delili sa tak o svoje remeslo. Príbeh filmu Killer in Red sa odohráva v elegantnom bare, ktorý presne odráža Sorrentinov štýl. Clive Owen sa v ňom z obyčajného človeka mení na barmana Floyda z 80. rokov a rozpráva, čo ho viedlo k vytvoreniu koktailu Killer in Red. Podľa legendy mal Floyd talent čítať v ľuďoch a vďaka tomu vedel vytvoriť každému miešaný nápoj na mieru. Vo filme sa barman zoznámi s „dámou v červenom“, ktorú hrá švajčiarsko-francúzska herečka Caroline Tillette. Postupne sa ukazuje, že prečítať charakter tejto ženy nebude pre Floyda tak ľahké ako zvyčajne. Rovnako ako u väčšiny Sorrentinových filmov, zostáva aj tu koniec otvorený a nabáda divákov, aby si vytvorili svoj vlastný záver.

Kým koktail Zabijak v červenom štartuje celú kampaň, Campari Red Diaries 2017 je zbierkou ďalších 12 koktailových príbehov, z ktorých každý privádza do života umenie a zápal 14 barmanov z celého sveta. Podobne ako v predchádzajúcich rokoch je vytlačených iba 9 999 kópií, ktoré sú nepredajné. Jednu z nich pokrstili v posledný februárový deň spoločne brand manažérka značky Campari Eva Zakálová z Rémy Cointreau s moderátorom Martinom Chynoranským na Killer in Red Party, ktorá sa konala v bratislavskom secret bare Michalska Cocktail Room.

„Campari vždy písalo príbehy plné vášne, štýlu a elegancie. A presne také prináša aj koktailový denník Campari Red Diaries 2017,“ dodala E. Zakálová.

Podobné články

Tip redakcie

Banskobystrickí hokejisti už po tretíkrát ukázali ako treba spoločne bojovať za dobrú vec!

Benefičný zápas, Zdroj: Avon

Hráči z klubu HC ´05 iClinic Banská Bystrica známi ako „barani“ sa rozhodli aj tento rok odohrať ben...

Tip redakcie

Radikálna úprimnosť

Radikálna úprimnosť

“Keď začne byť úprimný jeden človek, dodáva tým odvahu hovoriť otvorene aj s ostatnými,” hovorí psyc...