Tip redakcie

Dlhotrvácna farba na pery Dermacol

Dlhotrvácna farba na pery Dermacol Počet fotiek v galérii: 1

16H LIP COLOUR v troch nových odtieňoch

Vďaka intenzívnym farbám, vyživujúcej starostlivosti a dlhotrvácnemu efektu patrí farba na pery Dermacol 16H Lip Colour k obľúbeným kozmetickým produktom mnohých žien a už krátko po uvedení získala ocenenie od Asociácie vizážistov a stylistov Českej republiky ako Najlepší výrobok roku 2015. Aj preto značka rozširuje rad týchto revolučných rúžov o tri nové odtiene. 

Farba na pery s leskom 2v1 Dermacol 16H LIP COLOUR je v súčasnosti dostupná v 11 odtieňoch, ktoré dodávajú perám intenzívne farby a dokonalý vzhľad počas 16 hodín. Ako prvá sa nanáša tenká vrstva farby s vysokou pigmentáciou, ktorá výborne kryje a je rýchloschnúca. Na ňu sa aplikuje krémová fáza s ultra leskom, obsahujúca prírodné, vysoko kvalitné oleje, včelí vosk a vitamín E. Vďaka tomu sú pery hydratované, zvláčnené a nevysušujú sa. Tento krok je možné v priebehu dňa kedykoľvek zopakovať. Pery tak budú plné a lesklé. (Cena: 8,79 eur)

Pre lásku ako stvorená

Spolu s novými odtieňmi Dermacol uviedol aj nový reklamný spot, v ktorom vystupuje tvár značky Karolína Mališová. Dermacol 16H LIP COLOUR nie je iba obyčajným rúžom, ale je určený aj pre najnáročnejšie ženy. Jedlo, nápoje, letmé dotyky alebo bozky? S dlhotrvácnou farbou na pery Dermacol prežijete 16 hodín podľa svojich predstáv s dokonale nalíčenými perami.

 

 

 

Podobné články

Tip redakcie

Banskobystrickí hokejisti už po tretíkrát ukázali ako treba spoločne bojovať za dobrú vec!

Benefičný zápas, Zdroj: Avon

Hráči z klubu HC ´05 iClinic Banská Bystrica známi ako „barani“ sa rozhodli aj tento rok odohrať ben...

Tip redakcie

Radikálna úprimnosť

Radikálna úprimnosť

“Keď začne byť úprimný jeden človek, dodáva tým odvahu hovoriť otvorene aj s ostatnými,” hovorí psyc...