Tip redakcie

Podľa postele poznaj svojho priateľa!

Podľa postele poznaj svojho priateľa! Počet fotiek v galérii: 1

Čaká vás prvá návšteva v byte nového priateľa? Všimnite si jeho posteľ. Môže vám totiž o vašom drahom mnohé prezradiť! Čítajte viac.

Čo vám o ňom povie jeho posteľ?

Vybavenie bytu môže všeličo vypovedať o vašej drahej polovičke, predovšetkým hniezdočko lásky. Prezradíme vám, čo o ňom konkrétne hovorí jeho spálňa. Čítajte ďalej!

1. Čalúnená posteľ

Majiteľ čalúnenej postele je najskôr zabehnutý klasik, ktorý rád príde k hotovému. Nemusí sa trápiť s výberom roštu a matraca. Čalúnená posteľ býva bohužiaľ v mnohých prípadoch nekvalitným a lacnejším nábytkom. Ďalším problémom je zlá hygiena, pretože úložný priestor bráni priedušnosti postele. Aj cez rad nevýhod je čalúnená posteľ stálicou na trhu.

Muž, ktorý si sám dobrovoľne kúpil čalúnenú posteľ, investuje peniaze zrejme do iných vecí a na kvalitu nábytku príliš nehľadí. Miluje praktické veci. Prehnanú pozornosť neočakávajte, partner môže postrádať nápaditosť a fantáziu. Povahou prevažne flegmatik a pohodár. Ak budete do budúcnosti plánovať spoločné bývanie, nechá vám zrejme vo výbere úplne voľnú ruku.

2. Posteľ z masívu

Chlap s poriadnym a masívnym pelechom veľmi dobre vie, čo od života chce!:-) Posteľ z prírodného materiálu pôsobí príjemne a hrejivo. Robustná konštrukcia nasvedčuje tomu, že váš drahý dáva prednosť veľkému pohodliu a kvalite. Rozhliadnite sa po celom byte, iste takých skvostov nájdete viac. Jeho motto zvyčajne znie: "Keď už niečo, tak poriadne!"

Priaznivec týchto postelí s vami rád strávi voľný čas niekde v prírode pod stanom alebo len tak pod širákom. Býva veľmi zručný a občas si rád hrá na majstra Tima. Nečudujte sa preto, keď niektorý kus nábytku bude jeho vlastným dielom. Nepochodíte u neho s umelými kúskami :-)

3. Kontinentálna posteľ

Je váš priateľ vlastníkom kontinentálnej postele? Potom sa jedná o muža s vyberaným vkusom! Kontinentálne postele patria medzi absolútnu špičku súčasného spania. Posteľ je robustná, vzdušná a o dosť vyššia než klasická posteľ. Dominujúce čelo postele a výška mu dodáva pocit "levieho kráľa".
Tento mládenec si potrpí na komfort, eleganciu a luxusné veci. Na dovolenku vás vezme do najlepšieho päť hviezdičkového hotela s prepychovou izbou. Plne si uvedomuje, že kvalitný spánok je pre človeka veľmi dôležitý a rád si ho dopraje. Rád utráca, ale len za veci, ktoré majú zmysel a využitie!

Spirit-Continental.sk

 

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...