Tip redakcie

Blíži sa Valentín – nezabudnite na darček pre svoju polovičku

Blíži sa Valentín – nezabudnite na darček pre svoju polovičku Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj: Shutterstock.com

Hoci sú niektorí ľudia názoru, že sviatok sv. Valentína je hlúpy, mýlia sa. Je pravda, že lásku by si ľudia mali prejavovať každý deň a nielen pri príležitosti jedného sviatku.

 Na druhej strane, prečo si práve jeden deň nejako nepripomenúť radosť z toho, že máme našu polovičku v našom živote? Či ste priaznivci sviatku lásky alebo nie, poradíme vám, čo kúpiť vašej drahej/drahému.

O rôznych tipov sa dočítate všade na internete, my vám dnes prinášame stručný prehľad romantických tipov na darčeky, ktoré potešia nejednu osobu.

Klasika

Kyticou ruží nikdy nič nepokazíte. Ak však viete, že má vaša drahá radšej pivonky alebo tulipány, tak si dajte tú námahu a obehajte kvetinárstva vo vašom meste. Kvety jej určite vyčaria úsmev na tvári. Ak k tomu pridáte jej obľúbenú sladkosť, budete mať nachystaný síce klasický, ale zato overený darček.

Večera

Ak bežne do reštaurácií nechodievate, práve na Valentína je dobrá príležitosť. Mnohé reštaurácie ponúkajú špeciálne valentínske menu, ktoré obsahuje viacero chodov. Vyberte podnik, ktorý máte radi alebo viete, že tam dobre varia. V dnešnej dobe si tiež môžete jedlo objednať a vychutnať si ho vo dvojici v pohodlí domova.

Zážitok

Ak ste dobrodružné typy, určite vyskúšajte niečo akčné. Môžete vyskúšať hru – Escape room, ísť na turistiku do prírody alebo len na prechádzku. Zamyslite sa nad tým, čo má ten druhý rád a čo rád robí.

Hrnček

Ak ste milovníkmi kávy alebo čaju, pekné hrnčeky sú skvelým darčekom. Môžete si ho nechať personalizovať a nechať naň napísať vaše mená, alebo kúpiť dvojicu hrnčekov, ktoré k sebe pasujú.

Darčeky pre ostatných

Na Valentína by sme nemali zabudnúť aj na darčeky pre deti. Tento sviatok patrí aj im a rovnako ich poteší, keď im pripomeniete, ako veľmi ich máte radi, či už plyšovou hračkou, alebo inou malo pozornosťou.

Zdroj obrázku: {George Rudy} / Shutterstock.com

Podobné články

Tip redakcie

Ako zmeniť svoj dom na nepoznanie? Pridajte štýlové doplnky!

Zdroj foto: Shutterstock

Možno sa vám stalo, že váš dom alebo byt vám už nepríde taký pekný ako na začiatku. Chceli by ste ni...

Tip redakcie

RAKOVICKY predstavuje singlovú novinku Pills

Zdroj: Soul for show

Druhú skladbu v spolupráci s D-Flyom V závere minulého roka predstavil projekt RAKOVICKY singel Fal...