Tip redakcie

Zubné korunky v Prahe – žiarivý úsmev na počkanie

Zubné korunky v Prahe – žiarivý úsmev na počkanie Počet fotiek v galérii: 1

Zubné korunky z kvalitnej keramiky sú ideálnym riešením estetických vád chrupu. S ich pomocou sa upravujú zlomené či nevzhľadné zuby, poškodené napríklad zubnými kazmi.

Musí sa to ale vedieť, inak sa korunka stane traumou v podobe neprirodzene vyzerajúceho zubu, ktorý znemožňuje úsmevy bez zábran. Moderné korunky, ktoré sú na nerozoznanie od okolitých zubov z hľadiska odtieňov alebo veľkosti, zhotovuje oddelenie estetickej stomatológie pražskej Brandeis Clinic. Oceňujú to klienti nie len z Prahy a priľahlých regiónov, ale tiež zo všetkých kútov Českej republiky, Nemecka, Švajčiarska, Veľkej Británie či Slovenska.

Až 20 koruniek za jednu návštevu

Brandeis Clinic využíva hneď dvoch prelomových švajčiarskych robotov CEREC. Stomatológ teda vyrába korunky priamo na klinike. Vďaka tomu ich môže dodatočne upraviť, ak to situácia vyžaduje. Vďaka špeciálnym robotom odchádzajú pacienti z Brandeis Clinic s novou korunkou už v ten deň – vyhnú sa tak noseniu nevzhľadnej provizórnej náhrady. Počas jednej návštevy sa dá aplikovať až 20 koruniek naraz!

Všetko istí analýza skus a najlepšie materiály

Oddelenie estetickej stomatológie Brandeis Clinic vykonáva tiež T-scan, ktorý analyzuje skus pacienta. Korunku je možné po skenovaní vyrobiť tak, aby nebola pri žuvaní nadmerne zaťažovaná a nevytvárala v ústach neprirodzený pocit. Odborníci dávajú pozor aj na to, aby vplyvom nerovnomerného tlaku a zvýšenej záťaže na jeden alebo dva zuby korunka nepraskla.

Stomatológovia Brandeis Clinic pracujú s najkvalitnejšími materiálmi - konkrétne pre zubné korunky využívajú disilikátovú keramiku s extrémne dlhou životnosťou a odolnosťou.

Ukážky práce stomatológov z Brandeis Clinic

 

Zubná starostlivosť celkom bez bolesti!

Ak už korunky máte, možno si pamätáte, že najmä ich výmena môže byť bolestivá. Nie však v Brandeis Clinic. Tu sa odoberajú pôvodné korunky a nasadzujú nové korunky úplne bez bolesti, buď pri lokálnej anestézii, alebo pod analgosedáciou (stav, kedy je pacient behom ošetrenia pri vedomí, ale nič si z neho nepamätá). Túto možnosť využívajú ľudia, ktorí trpia panikou zo stomatologického vyšetrenia a tiež je obvyklá pri rozsiahlejších zákrokoch, napríklad pri aplikácii niekoľkých zubných implantátov naraz.

Príďte na nezáväznú konzultáciu

Ak nie ste spokojní so súčasnými korunkami, alebo vás trápi zlomený zub, dohodnite si čo najskôr termín konzultácie so špecialistami na estetickú stomatológiu z Brandeis Clinic. Výhodou je, že vstupné konzultácie oddelenia estetickej stomatológie Brandeis Clinic sú bezplatné. Problémom nemusí byť ani aktuálny nedostatok financií. Majiteľka kliniky Anna Brandejs uvádza: „Lekársku starostlivosť poskytujeme aj na splátky. Spotrebiteľský úver na stomatologické ošetrenie sprostredkovávajú pracovníci recepcie Brandeis Clinic.“

Podobné články

Tip redakcie

Svetlo z displejov smartfónov ohrozuje naše zdravie

Zdroj: Honor

Koľko hodín trávite pozeraním na displej smartfónu? Napovieme vám: v priemere ide o 40% bdelého času...

Tip redakcie

Workshopy s koňmi pre deti ako prevencia

Zdroj: Pepco

Čoraz častejšie sa hovorí o tom, ako nám kone môžu napomáhať vo viacerých sférach. So zvieratami si ...