Tip redakcie

NEALKO NOVINKA BIRELL BOTANICALS – OSVIEŽENIE PRE DOSPELÝCH

NEALKO NOVINKA BIRELL BOTANICALS – OSVIEŽENIE PRE DOSPELÝCH Počet fotiek v galérii: 1

Značka Birell vstupuje na trh s novým radom nealkoholických nápojov Birell Botanicals. Novinka prináša jedinečnú kombináciu mierne sladkastej, ľahkej chuti s jemnou horkosťou nealkoholického piva a osobitou arómou starostlivo vybraných bylín. Výsledkom procesu varenia a zrenia, ktorý trvá celých 19 dní, je poctivé osvieženie pre dospelých. Zákazníci sa môžu tešiť na dva varianty Birell Botanicals: Bazový kvet s tymianom a citrónom a Zelený čaj s jazmínom a bergamotom.

„Naši sládkovia vedia, že trpezlivosť sa vypláca. Varenie a zrenie Birell Botanicals nápoja trvá 19 dní. Za ten čas sa postupne pridávajú prírodné ingrediencie, ktoré v závislosti od množstva a času dávkovania obohacujú a rozvíjajú jeho chuť,“ hovorí Veronika Hořáková, manažérka značky Birell a dodáva: „Zloženie nápojov sme vyvíjali niekoľko mesiacov. Skúšali sme rôzne bylinky, rôzne pomery dávkovania a tiež sme testovali pridávanie ingrediencií v rôznych fázach výrobného procesu.“

Oproti iným ochuteným nealkoholickým pivám, kolovým nápojom, džúsom alebo limonádam je osviežujúca novinka menej kalorická. Birell Botanicals je určený aktívnym ľuďom, ktorým záleží na zdravom životnom štýle a ocenia kvalitné prémiové výrobky.

„Birell Botanicals sú pripravené tradičným pivovarníckym postupom s použitím unikátnych kvasiniek Birell a najjemnejších odrôd chmeľu, rastlín a ovocných štiav. Celý proces zrenia nechávajú naši sládkovia plynúť jeho prirodzenou cestou, ingrediencie pridávajú postupne počas varného procesu. O nápoj sa starajú plných 19 dní. Výsledkom je špecifická chuť, v ktorej pozvoľna vynikajú jednotlivé ingrediencie. Spotrebiteľov čaká unikátny chuťový zážitok postupne sa rozvíjajúcej chuti,“ opisuje degustátor Plzeňského Prazdroja Pavel Konáš.

Birell Botanicals Bazový kvet s tymianom a citrónom obsahuje prírodné esencie a výťažky z kvetu bazy čiernej, v ľudovom liečiteľstve oceňovaného pre svoju účinnosť pri horúčkach a zápaloch. Tymian je známy ako silné a účinné antiseptikum pri bolestiach v hrdle a je vhodný aj pri črevných ťažkostiach. Citrón doplňuje túto kombináciu bylín nielen chuťovo, ale známe sú aj jeho účinky na imunitný systém a obranyschopnosť, pomáha pri trávení a zvyšuje výkonnosť. Citrón je bohatým zdrojom vitamínu C.

Birell Botanicals Zelený čaj s jazmínom a bergamotom obsahuje prírodné esencie a výťažky zeleného čaju, ktorý okrem iného posilňuje organizmus a chráni ho pred nachladením. Kvety jazmínu uvoľňujú napätie, nepokoj, úzkosť. Bergamot chuťovo doplňuje predchádzajúce ingrediencie a celkovo upokojuje organizmus a pôsobí ako antidepresívum.

Obe novinky Birell Botanicals Bazový kvet s tymianom a citrónom a Birell Botanicals Zelený čaj s jazmínom a bergamotom sa predávajú v 400 ml plechovke. V predaji sú v bežnej maloobchodnej sieti.

 

Vedeli ste, že…

Bergamot je odroda citrusu? Má malé plody podobné pomaranču alebo limetke a pestuje sa predovšetkým v Taliansku. Jeho nezameniteľná chuť sa využíva najmä v rôznych druhoch čajov.

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...