Tip redakcie

Chcete s letenkou aj dobré jedlo či sedadlo pri okne?

Chcete s letenkou aj dobré jedlo či sedadlo pri okne? Počet fotiek v galérii: 1

Stačí jeden „klik“ 

Mať všetko pod jednou strechou alebo, lepšie povedané, na jednej palube prináša svoje výhody. Priamo s kúpou letenky prostredníctvom portálu superletuska.sk je možné objednať si aj pestrú škálu doplnkových služieb od jedla cez prepravu batožiny navyše až po preferované sedadlá.

Už aj v cestovnej triede Economy si každý môže dopriať jedlo prvotriednej kvality, pripravené poprednými kuchármi za prijateľné ceny. Studené alebo teplé Business či Gourmet menu podľa aktuálnej ponuky je na portáli superletuska.sk k dispozícii od 8 do 13 eur. K tomu tri nápoje podľa výberu cestujúceho: jeden nealkoholický (voda, cola alebo džús), jeden teplý (káva alebo čaj) a jeden alkoholický nápoj (víno, resp. pivo).

„Našim cieľom je čo najviac spružniť poskytované služby, zabezpečiť maximálny komfort a okamžite reagovať na potreby zákazníkov. Business i Gourmet Menu je možné zakúpiť si na našich webových stránkach v jednom nákupnom košíku spolu s letenkou. Rovnako tak funguje on-line doobjednávanie, najneskôr však 24 hodín pred odletom,“ uvádza Miroslava Zelenáková, Country Manager Slovakia portálu superletuska.sk.

Tento obľúbený letenkový portál Slovákov ponúka tiež klientom možnosť zakúpiť si nadváhu, resp. ďalšiu batožinu s predstihom. Každý cestujúci si môže on-line rezervovať prepravu troch batožín nad rámec bezplatného limitu a nadváhu ku každému z nich. Poplatky za prepravu extra batožiny sa pohybujú v intenciách niekoľko desiatok eur.

Chcete sedieť v uličke alebo radšej pri okne?

Nič nie je jednoduchšie - už s kúpou letenky si užívateľ služieb portálu superletuska.sk môže objedať aj preferované sedadlo. Pre čo najpohodlnejšie cestovanie sú v ponuke cenové balíčky LITE, PLUS a FLEX. Na krátkych a stredne dlhých linkách sa za preferované sedadlo pri okienku, uprostred alebo v uličke pripláca 10 eur, pri núdzových východoch bez ohľadu na typ lietadla 20 eur. V prípade letov z a do Soulu je taxa 30 a 45 eur. Cestujúci s letenkou zakúpenou v balíčku BUSINESS LITE a BUSINESS majú najpohodlnejšie sedadlá zahrnuté v cene letenky.

Možnosť rezervovať si prostredníctvom portálu superletuska.sk doplnkové služby na palube spolu s on-line letenkou sa týka nasledujúcich spoločností: AIR BERLIN, AIR FRANCE, FINNAIR, KLM ROYAL DUTH AIRLINES, LUFTHANSA, LOT POLISH AIRLINES, SWISS, EL AL ISRAEL AIRLINES, CZECH AIRLINES a AUSTRIAN AIRLINES.

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...