Tip redakcie

Trendy sandále na leto. Ako ich zladiť so zvyškom outfitu?

Trendy sandále na leto. Ako ich zladiť so zvyškom outfitu? Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj obrázku: indira's work / Shutterstock.com

Leto klope na dvere, a tak je čas vytiahnuť na svetlo otvorené topánky. Sandále sú do horúcich dní ideálnou obuvou. Dajte si ich do mesta, na pláž alebo do práce. Poradíme vám, ako ich zladiť s každým outfitom.

Dámske sandále sú ideálnymi topánkami na leto – poskytnú vám pohodlie aj pri celodennom chodení a skombinujete ich s akýmkoľvek outfitom. Na výber navyše máte nespočetné množstvo štýlov a druhov – od nízkych zaväzovacích sandálov až po tie na opätku. Nájdite si tie pravé.

Prím hrajú farby a vzory

Leto priam láka k tomu, aby sme svoj šatník obohatili farbami. Nie každý však obľubuje bláznivo farebné outfity. Niekto sa vo farbách jednoducho necíti dobre. A presne pre takéto typy sú vhodné topánky a doplnky. Sandále v pastelových farbách a prírodných odtieňoch sú klasikou, ktorou nič nepokazíte. Ale nemusíte sa vyhýbať ani bláznivým neónovým farbám.

Ploché alebo na opätku

Nízke alebo úplne ploché sandáliky sú ideálnou voľbou na prechádzky po meste. K  šatám siahnite po tých s úzkymi remienkami alebo šnurovaním, v metalických farbách či s ozdobami. K rifliam budú skvelo sedieť výraznejšie s hrubším pásikom. Aby pekne vynikli nohy, rifle zospodu vyhrňte nad členky. S voľnými nohavicami budú lepšie vyzerať sandáliky v jemnejšom dizajne.

Pohodlie na opätku

Sandáliky si môžete obuť aj do práce, ak vám to dovoľuje dresscode. Voľte však tie elegantnejšie v čiernej, béžovej alebo bielej farbe. Jemným detailom v podobe kamienkov či metalickej aplikácie nič nepokazíte. Ak chcete pridať pár centimetrov na výške, vyberte si sandáliky na opätku. Opätok nemusí mať 10 centimetrov, stačia 2 či 3, aby ste nohy opticky predĺžili. Navyše s nižším opätkom sa nemusíte báť nepohodlia.

Záhradná párty či svadba

Čaká vás cez leto svadba? Alebo plánujete večierok na záhrade? Nízke sandále vás nesklamú. Nielenže sa vám nebudú zabárať do trávy, ale ešte budete celý večer v pohodlí a na druhý deň vás nebudú bolieť nohy. Jednoduché šaty kombinujte s výraznejšími sandálmi a naopak.

Zdroj obrázku: indira\'s work / Shutterstock.com

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...