Tip redakcie

Kapučíno urobí dokonalé krivky aj bacuľkám

Kapučíno urobí dokonalé krivky aj bacuľkám Počet fotiek v galérii: 1

Nielen ženy ako prútiky môžu vyzerať dobre. Tajomstvo sa neskrýva len v strave či nápojoch – niekedy stačí vhodne zvolená spodná bielizeň a aj bacuľky môžu vyzerať dokonale. S novým modelom TRIOLA vo farbe kapučíno sa to zaručene podarí.

Pre TOP veľkosti a TOP obvody. Podprsenka TRIOLA 14776 je bez kostíc, má však nevystužené košíčky špeciálne zostavené z niekoľkých dielov tak, aby poskytli prsiam skvelú oporu. Podložené bočné diely fixujú prsia na stred a širšie podložené ramienka poskytujú komfort pri nosení. Zapínanie vzadu je bežne na dva háčiky, pri vybraných väčších veľkostiach na 3 háčiky. V ponuke vo vybraných veľkostiach od B85 do I85 vo farbe cappuccino, ktorá je vhodná pod každé farebné oblečenie a je de facto neviditeľná pod bielym aj tenkým oblečením. Odporúčaná cena - 27,99 eur

Funkčné nohavičky do pása TRIOLA 32776 sú určené ženám plnších postáv. Formujú oblasť bruška, bokov a zadočka. Sú vhodné na spevnenie siluety pod priliehavými šatami, sukňami a nohavicami do pásu. Špecifická výška bokov sa riadi veľkosťami nohavičiek od 15 cm do 18,5 cm - výška bokov: 75 - 15cm, 80 - 15,5cm, 85 - 16cm, 90 - 17cm, 95 - 18cm, 100 - 18,5cm. V ponuke vo veľkostiach od 75 do 105 vo farbe cappuccino. Odporúčaná cena - 12,99 eur. Kúpite v predajniach TRIOLA alebo na www.triola.sk.

 

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...