Tip redakcie

Hity 90. rokov v Bratislave na treťom pokračovaní disco show

Hity 90. rokov v Bratislave na treťom pokračovaní disco show Počet fotiek v galérii: 1

Hviezdy eurodance sa tešia na marec, kedy sa v Bratislave a Košiciach stretnú so slovenskými fanúšikmi na akcii We Love the 90’s.

We Love the 90‘s

 

Takmer do roka a do dňa od vydareného prvého vydania špecializovanej disco show We Love the 90’s prichádzajú organizátori už s jej tretím pokračovaním opäť s interpretmi, ktorých najväčšie hity vznikali v 90. rokoch 20. storočia.

Zdá sa to až neuveriteľné, ale headliner podujatia, skupina Fun Factory, si v týchto dňoch pripomína 20 rokov od vydania prvého best of albumu, na ktorom nechýbali hity ako I Wanna B With U či Doh Wah Diddy. Úspech tohto zoskupenia potvrdzuje aj skutočnosť, že člen kapely Toni Cottura spolupracoval s ďalšími známymi menami ako P. Diddy, NANA či chlapčenskými skupinami Backstreet Boys a ‘N Sync.

Celosvetové rebríčky si v 90. rokoch podmanilo aj nemecké tanečné duo La Bouche. Single ako Be My Lover, Sweet Dreams či Fallin in Love nebudú chýbať ani na We Love the 90’s v Bratislave, hoci ich už nezaspieva pôvodná speváčka Melanie Thornton, ktorá tragicky zahynula v novembri 2001 pri leteckej nehode, ale Sofie Cairo, ktorá s rapperom McCrayom spolupracuje už desať rokov. Na svoju dobu eroticky provokatívne skladby do eurodancovej scény prinieslo duo E-Rotic. V čase, kedy dievčenská časť publika ešte môže byť ovplyvnená druhým pokračovaním filmu 50 odtieňov šedej, si publikum zatancuje na skladby Max Don’t Have Sex With Your Ex, Fred Come to Bed či Oh Nick Please Not So Quick.

We Love the 90’s teda po hviezdach ako Snap!, Loona, Captain Jack, Dr. Alban, ICE MC, Whigfield prinesie spolu s ikonou slovenskej eurodancovej scény MC Erikom ďalšiu trojicu interpretov, ktorí nás sprevádzali tanečnými 90. rokmi. O plynulú zábavu sa v priebehu večera postará aj DJ GOGO a po skončení hlavnej časti programu čaká návštevníkov Oldie Video Disco s klipmi 70., 80. a 90. rokov na veľkoplošnej LED obrazovke a projekciách umiestnených v priestore.

„Toto podujatie nie je klasickým koncertom, ani klasickou diskotékou. We Love the 90’s má fanúšikom tanečnej hudby 90. rokov priniesť neopakovateľný zážitok a veríme, že rovnako ako počas predchádzajúcich podujatí, budeme počuť, ako publikum spieva a baví sa s interpretmi. Pre mnohých je to hudba mladosti, ale zároveň svojou energiou dokáže pritiahnuť aj novú generáciu,“ prezrádza jeden z organizátorov podujatia Peter Koterec.

Vstupenky na podujatie We Love the 90‘s sa začali predávať už po skončení druhého pokračovania v novembri 2016. O kvalite podujatia svedčí aj fakt, že návštevníci začali nakupovať vstupenky aj bez ohláseného line-upu podujatia. Koncert hviezd 90. rokov bude s rovnakým line-upom na Slovensku na dvoch miestach. Najskôr 17. marca 2017 v Hant Arene v Bratislave a o deň neskôr 18. marca 2017 v Angels Aréne v Košiciach. Vstupenky na We Love the 90’s sú k dispozícii v predajnej sieti Ticketportal. Aktuality o podujatí môžu fanúšikovia sledovať na oficiálnej stránke podujatia www.welove90s.sk alebo na Facebookoveh stránke @WeLove90.sk.

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...