Tip redakcie

Pohodlie a štýl v jednom? Vyberte si Air Jordan

Pohodlie a štýl v jednom? Vyberte si Air Jordan Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj obrázka: Kiselev Andrey Valerevich / Shutterstock.com

Na čo myslíte, keď si obúvate svoje tenisky? Je to komfort pri nášľape, mäkkosť materiálov zvršku a mali by sa vám tiež páčiť? To všetko v sebe spája Air Jordan. Pánske botasky tejto značky veľmi jednoducho doplníte štýlovým tričkom a batohom.

Pánske botasky pre náročných

Nie je topánka ako topánka a nie každá obuv vám poskytne komfort pri chôdzi, aký potrebujete. Aj preto sa spoločnosti, ktoré vyrábajú pánske botasky, neustále zaoberajú možnosťami ich zlepšovania. Jedným z príkladov je značka Air Jordan.

Obuv Air Jordan vznikla zo spolupráce basketbalovej legendy Michaela Jordana a spoločnosti Nike v roku 1984. Za uplynulých takmer 40 rokov sa z Air Jordan stali vyhľadávané tenisky, ktoré ocení každý fanúšik športu.

Prvý model Nike Air Jordan 1 sa dostal do rúk verejnosti niekoľko mesiacov potom, ako si ich Michael Jordan po prvýkrát obul na zápas. Začiatky však boli oveľa zložitejšie, ako sa pri pohľade na ich úspech môže zdať.

Za nosenie Nike Air Jordan 1 na zápas dostával známy basketbalista pokutu 5 tisíc dolárov. A to zakaždým, keď ich počas hry mal na sebe! Dovodom bolo, že nespĺňali predpísaný herný dress code. Spoločnosť Nike si však za svojím modelom verne stála a každú pokutu uhradila.

Nové modely pre moderného zákazníka

ZaNike Air Jordan 1 postupne nasledovali ďalšie tenisky Jordan. Už v roku 2 000 bol počet modelov 15, v súčasnosti je oveľa vyšší a stále pribúdajú nové. Cieľom značky zostáva výroba špičkových basketbalových tenisiek pre športovcov. Nezabúda však ani na pouličných hráčov a fanúšikov ich jedinečného módneho dizajnu. Kúpiť si ich môžete tiež na voľnočasové nosenie.

Tenisky Air Jordan sú k dispozícii v mnohých farebných kombináciách, ktorými zaručene zaujmete. Oslovili vás? Z pohodlia vášho domova si ich môžete vybrať na FTSHP. Veľmi milým prekvapením tiež je, že v tomto skvelom obchode nájdete tiež pánske botasky iných známych značiek.

Zdroj obrázka: Kiselev Andrey Valerevich / Shutterstock.com

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...