Tip redakcie

Najdrahšie svadby celebrít alebo Keď sa berú slávni

Najdrahšie svadby celebrít alebo Keď sa berú slávni Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj: Galina Tcivina / Shutterstock.com

Ktorý slávny pár si vymenil svadobné sľuby medzi tisíckami kvetov a sviečok? Ktorá nevesta obliekla šaty so šesťmetrovou vlečkou? A čia svadba stála v prepočte takmer 1,2 milióna eur?

Jennifer Aniston a Brad Pitt

Slávny herecký pár vstúpil do manželstva v roku 2000 v Malibu. Svadba sa konala v záhrade, na ktorej výzdobu sa použilo 50 000 kvetov a nespočetne mnoho sviečok. Jennifer pristúpila k oltáru v hodvábnych šatách posiatych perlami a Brad jej následne navliekol snubnýprsteň, ktorý sám navrhol. Obrad novomanželov vyšiel na neuveriteľných takmer 800 tisíc eur, šťastie im ale nepriniesol, pár v roku 2005 podal žiadosť o rozvod.

Victoria a David Beckhamovci

Niekdajšia členka skupiny Spice Girls a slávny futbalista si povedali svoje áno v roku 1999 na zámku v blízkosti írskeho Dublinu. Victoria zastala pri oltári v hodvábnych šatách vo farbe slonovej kosti so šesťmetrovou vlečkou za bezmála 80 tisíc eur a vo vlasoch mala usadenú zlatú korunku osadenú diamantami. O hudobný sprievod sa počas obradu postaral Elton John, blízky priateľ novomanželov, a oslavu zakončil veľkolepý ohňostroj, ktorému sa prizeralo celkom 250 svadobných hostí. Finálne náklady na svadbu sa v prepočte vyšplhali k 630 tisícom eur.

Madonna a Guy Ritchie

V rovnakom roku, ako vstúpili do zväzku manželského Brad Pitt a Jennifer Aniston, sa v Škótsku konala svadba kráľovnej popu Madonny s o 10 rokov mladším britským režisérom Guyom Ritchiem. Svadobnú róbu z dielne Stelly McCartney dopĺňali historické šperky spolu so zlatými náušnicami, ktoré v minulosti zdobili samotnú monackú princeznú. Ženích a syn Rocco obliekli v duchu škótskej tradície kilt, Madonnina dcéra Lourdes kráčala na čele svadobného sprievodu bosá. Za honosnú svadbu musel pár zaplatiť podľa odhadov viac ako milión eur. Iba tri roky po uzavretí sobáša Madonna oficiálne potvrdila špekulácie o začatí rozvodového konania.

Plánujete svadbu? Vyberte si svoje snubné prstene

Žiadna svadba sa nezaobíde bez snubných prsteňov. Vyhraďte si na ich výber dostatok času, nech máte istotu, že ste so svojím nastávajúcim manželom zvolili správne. Pre inšpiráciu zavítajte na Heureka.sk, kde nájdete širokú ponuku zásnubných prsteňov aj svadobných obrúčok zo zlata, striebra alebo napríklad z platiny.

 

Zdroj obrázka: Galina Tcivina / Shutterstock.com

Podobné články

Tip redakcie

Svetlo z displejov smartfónov ohrozuje naše zdravie

Zdroj: Honor

Koľko hodín trávite pozeraním na displej smartfónu? Napovieme vám: v priemere ide o 40% bdelého času...

Tip redakcie

Workshopy s koňmi pre deti ako prevencia

Zdroj: Pepco

Čoraz častejšie sa hovorí o tom, ako nám kone môžu napomáhať vo viacerých sférach. So zvieratami si ...