Tip redakcie

Viete, ako sa obliecť na oslavu?

Viete, ako sa obliecť na oslavu? Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj: akcnezeny.sk

Jeden by si myslel, že obliecť sa na oslavu nie je žiadna veda. Samozrejme, nie je to žiaden problém, pokiaľ ste si vedomí toho, že nie je oslava ako oslava. Inak sa totiž oblečiete na narodeninovú „párty“ starých rodičov, inak na kamarátovu 30-tku a inak na baby shower. Opäť sme si pre vás pripravili pár základných pravidiel, vďaka ktorým zaručene nešliapnete vedľa.

Kto bude na oslave?

Rodina

Informácia o tom, kto sa oslavy zúčastní, je ešte dôležitejšia ako samotný predmet oslavy. Ak sa chystáte na rodinnú oslavu, je prakticky jedno, či oslavuje váš starý otec alebo vaša 5 ročná neter. Oslavy, na ktorých sa stretnú všetky vekové kategórie bývajú často krát, čo sa týka oblečenia, formálnejšie. Nechcete predsa pohoršiť staršie, konzervatívnejšie generácie, však? Oblečte sa neutrálne, nie vyzývavo a nepútajte na seba prílišnú pozornosť. Ide o stretnutie s rodinou, po ktorom zaručene neskončíte s rukou hore na diskotéke. Do úvahy berte aj miesto konania oslavy. Ak sa chystáte do reštaurácie na úrovni, siahnite po košeli či romantických šatách. Ak sa však jedná o oslavu vo forme grill party na záhrade, stavte na pohodlie.

Priatelia

Azda najmenej pravidiel platí pri tomto type oslavy. Vaši priatelia sú predsa tí, ktorí vás poznajú najlepšie a snáď nič ich nemôže len tak ľahko prekvapiť. To, na čo by ste sa mali sústrediť, je téma oslavy. Chystáte sa na maškarný, na garden party či na rozlúčku so slobodou? Oblečte sa presne podľa miesta vašej oslavy. Nechcete predsa kaziť párty náladu tým, že sa vykašlete na predom určený dress code!

Oslava vo dvojici

Blíži sa vaše výročie alebo partnerove narodeniny? Nenechajte nič na náhodu a myslite na každý detail. Tento deň má byť len o vás dvoch a spravte všetko pre to, aby sa oslávenec cítil vskutku výnimočne. Ženám odporúčame prekvapenie vo forme sexy bielizne a ak je v roli oslávenca žena, tak ju takou jednoducho obdarujte. Počas dňa sa oblečte len jednoducho – podľa príležitosti. Ak sa chystáte napríklad na romantickú večeru, dajte si na vašom zovňajšku obzvlášť záležať. Chcete predsa, aby celý večer mal oči len pre vás!

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...