Tip redakcie

Spravte z vašej obývačky najobľúbenejšiu izbu v dome

Spravte z vašej obývačky najobľúbenejšiu izbu v dome Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj: Antoha713 / Shutterstock.com

Zdá sa vám, že ako rodina netrávite spolu dostatok času spolu? Každý je zalezený vo svojej izbe a vidíte sa len, keď obedujete. Zmeňte to. Prerobte vašu obývačku na miesto, kde bude každý rád a kde sa budete môcť schádzať, dospelí aj deti. Nie je to ťažká úloha, možno stačia maličkosti, ktoré zmenia charakter celej miestnosti.

Rodina by mala tráviť čas spolu. Ako to ale docieliť, keď je každý najradšej v svojej izbe? Zoberte do rúk iniciatívu a chopte sa premeny obývačky na rodinnú miestnosť. Ako na to?

  • Rodinné fotky

Veľa ľudí má veľa fotiek svojich detí, zvierat. Väčšina fotiek však bohužiaľ ostane v mobile alebo na USB kľúči. Nebojte sa dať fotky vyvolať tak ako za starých čias. Dajte ich pekných rámčekov a zaveste ich buď na stenu alebo ich položte na poličku v obývacej stene. Čím viac fotiek, tým bude pohľad na poličky radostnejší.

  • Hry

Nie je pravda, že hry hrávajú iba deti. V dnešnej dobe idú do popredia rôzne logické hry, pri ktorých sa zapotí nejeden dospelý. Avšak, také Človeče nesklame nikdy. Spýtajte sa detí, aké hry ich bavia a skúste sa prispôsobiť. Hru si tiež môžete vymyslieť. Bude to určite príjemne strávený čas v kruhu rodiny. Aby ste mohli hrať doskové hry, určite budete potrebovať nejaký pekný pevný stôl. Výber je len na vás.

  • Príjemné prostredie

Skúste sa zapozerať na vašu obývačku a premýšľajte, čo je v nej navyše a čo v nej chýba. Ak sú tam veci, ktoré by teoreticky mohli byť aj v inej miestnosti, odneste ich. Naopak snažte sa izbu doplniť rôznymi drobnosťami, ako sú zrkadlá, záclony, koberce, deky, farebné obliečky na vankúše... Pamätajte, že v jednoduchosti je krása.

Možno vám to bude trvať dlho a možno budete strácať trpezlivosť. Choďte na to pomaly. Upravte jednu vec za druhou. Ak z obývačky spravíte miestnosť, ktorá bude vyžarovať príjemnú atmosféru, uvidíte, že o chvíľu do nej budú ostatní členovia rodiny prichádzať sami.

Zdroj obrázku: Antoha713 / Shutterstock.com

Podobné články

Tip redakcie

Ako zmeniť svoj dom na nepoznanie? Pridajte štýlové doplnky!

Zdroj foto: Shutterstock

Možno sa vám stalo, že váš dom alebo byt vám už nepríde taký pekný ako na začiatku. Chceli by ste ni...

Tip redakcie

RAKOVICKY predstavuje singlovú novinku Pills

Zdroj: Soul for show

Druhú skladbu v spolupráci s D-Flyom V závere minulého roka predstavil projekt RAKOVICKY singel Fal...