Tip redakcie

Príprava pleti na jar!

Príprava pleti na jar! Počet fotiek v galérii: 1

Príroda sa pomaly prebúdza a príjemné slnečné lúče nám našepkávajú, že už konečne prichádza vytúžená jar. Vyšťavená a bledá pokožka si žiada pozitívnu zmenu a vy jej ju môžete dopriať práve v tomto ročnom období. 

Ak sa vám počas zimy nechcelo predierať do kozmetických salónov, teraz prichádza výborná príležitosť, kedy môžete navštíviť odbornú pomoc. Ale ani domáca starostlivosť by sa nemala podceňovať. Vaša pokožka sa už určite teší!

Pripravili sme pre vás pár osviežujúcich tipov!

Payot Gommage Intense – abrazívny exfoliačný krém
Jemný a zároveň intenzívny pleťový peelingový krém s mikročiastočkami odstraňuje nečistoty, ale aj odumreté bunky. Jeho úlohou je opäť rozžiariť pleť! Purifikuje a opravuje pokožku, zatiaľ čo zachováva jej prirodzenú hydratáciu. Čistí póry do hĺbky, vďaka kaolínu. Tento peeling zaraďujeme do klubu „najosviežujúcejší“. Nájdeme v ňom: extrakt brusníc (antioxidant - zlepšuje tonus pleti), extrakt z ananásu (optimalizuje prirodzené obnovovanie pokožky s jemnými exfoliačnými účinkami), extrakt malachytu (prečisťuje, odvodňuje a podporuje odplavenie toxínov), extrakt smithsonit (tonizuje a revitalizuje pokožku), exfoliačné zložky (odstraňujú odumreté bunky) a čistiace zložky (čistia a rozjasňujú pleť).

Payot Masque D´Tox – detoxikačná pleťová maska

Krémová Ílová maska čistí póry, purifikuje a zbavuje sa známok únavy za necelých 10 minút! Odstraňuje prebytok kožného mazu, nečistôt a škodlivín. Táto maska je ideálna pre rýchle skrášlenie.

Jej zložky:

 extrakty z grapefruitu majú sťahujúce a zvlhčujúce účinky,
 bioecolia: reguluje a navracia rovnováhu pokožke,
 extrakt smithsonit: tonizuje a revitalizuje pokožku,
 alantoín: hydratuje a upokojuje podráždenú pleť,
 kaolín: odstraňuje nečistoty a čistí pokožku,
 extrakt malachytu: prečisťuje, odvodňuje a podporuje odplavenie toxínov.

Payot Masque Dermo-Apaisant – upokojujúca maska

Tento výrobok predstavuje prvú pomoc pri nepríjemných pocitoch pálenia, pnutia, stiahnutia či sčervenania podráždenej pokožky. Zamatovo krémová maska sa pri týchto akútnych prípadoch odporúča používať až dvakrát týždenne. Pokožka je okamžité regenerovaná a nepríjemné pocity miznú.

My Payot Fluide – nemastný denný fluid

Rozjasňujúca nemastná tekutina každé ráno osvieži a hydratuje vašu pleť, zatiaľ čo rešpektuje potreby zmiešanej až mastnej pleti. Obsahuje superovocie: goji acai, ktoré rozžiari pokožku, aktívne bifidus, na posilnenie prirodzenej obranyschopnosti pleti a tapioku, ktorá absorbuje nadmerný maz.

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...