Tip redakcie

Šetrite stovky eur mesačne, Zlacnene.sk vám s tým pomôže

Šetrite stovky eur mesačne, Zlacnene.sk vám s tým pomôže Počet fotiek v galérii: 1

Šetriť na nákupoch nebolo nikdy jednoduchšie! Vďaka portálu Zlacnene.sk môžete mať aktuálny prehľad o akčných ponukách desiatok predajcov po celom Slovenskom. Každý deň nájdete na tomto portáli tisícky produktov za zvýhodnenú cenu.

Až o 80 % lacnejšie môžete kúpiť prakticky čokoľvek, od potravín cez kozmetiku a drogériu až po nábytok a náhradné diely do auta. Rovnako tak, v prehľadoch Zlacnene.sk nájdete aktuálne zľavové akcie veľkých reťazcov, ako sú Kaufland, Tesco či Billa, hobby marketov typu Hornbach, Mountfield, Bauhaus, tak špecializovaných predajcov športového oblečenia Sportisimo či INTERSPORT, očnej optiky Eiffel Optic pod.

Na Zlacnene.sk nájdete aktuálne ponuky v podobe náhľadov na klasické letáky, pozri aktuálny leták Kaufland, aktuálny leták Tesco, tak prehľadov tovar v logicky tvorených kategóriách, napr.

• elektronika a biela technika (ďalej potom televízory, mobilné telefóny, chladničky a pod.)
• nábytok (ďalej potom postele, skrine, pohovky a pod.)
• šport a textil (ďalej potom športové oblečenie, športová výbava, pánske oblečenie, dámske oblečenie a pod.)
• drogérie, parfumérie, zdravie (ďalej potom pracie prostriedky, čistiace prostriedky, detské plienky a kozmetika, starostlivosť o zuby a pod.)

Ľahko zistíte, kde ušetríte najviac

Na pár kliknutí zistíte, či niektorý z predajcov ponúka Vami dopytovaný tovar v akčnej ponuke, prípadne, ponuka ktorého predajca je najvýhodnejšia. Zároveň máte možnosť porovnať akčné ponuky po celom Slovenskom. To je výhoda najmä u predajcov, ktorí ponúkajú v jednotlivých regiónoch iný tovar za akciové ceny, prípadne tiež situáciu, kedy si potrebujete kúpiť zariadenie alebo jedlo na chate, ktorú máte na druhom konci Slovenska.

Zľavy až 80 %, úspora vo výške stoviek eur mesačne

Prehľad akciových ponúk je aktualizovaný denne, tj. informáciu o možnosti výhodnej kúpy budete mať vždy včas, stačí pravidelne sledovať portál Zlacnene.sk

Navštívte ešte dnes www.zlacnene.sk a začnite nakupovať v akciových ponukách ako položky z Vášho každodenného nákupného zoznamu, tak produkty dlhodobej spotreby. Bežná rodina vďaka nákupom v akciových cenách ušetrí aj stovky eur mesačne.

Foto: shutterstock

Reklamný text

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...