Tip redakcie

Už po tretí raz sa budú hľadať najlepší tvorcovia obsahu na internete

Už po tretí raz sa budú hľadať najlepší tvorcovia obsahu na internete Počet fotiek v galérii: 1

Začal sa tretí ročník súťaže BLOGER ROKA® 2017. Do 30. apríla prebieha nominovanie blogov a hlasovanie, do ktorého sa môže zapojiť široká verejnosť. Ak máte svoj obľúbený blog, nominujte ho. Zahlasujte za svojho obľúbeného influencera.

Cieľom súťaže je prostredníctvom verejných nominácií, hlasovania verejnosti, divokej karty a posúdením odbornej poroty ohodnotiť aktívne tvoriacich slovenských blogerov a youtuberov za uplynulý rok.

Jana Malaga, CEO, Content agency: „Na tento ročník sme sa veľmi dobre pripravili. Predchádzala tomu detailná marketingová stratégia, ktorá vyprofilovala a zdokonalila nielen túto súťaž, ale tiež aktivity, ktoré sú pred, počas a po súťaži cielené tak, aby sa slovenská blogerská scéna rozvíjala a kvalitatívne rástla.“

Súťaž BLOGER ROKA® 2017 má 10 kategórií. Pričom každý bloger sa môže nominovať iba do jednej z nich. Okrem ocenenia v 10 kategóriách budú blogeri bojovať aj o špeciálnu cenu Najlepší WordPress blog 2017. Výsledky tretieho ročníka súťaže budú oznámené 2. júna 2017 v Refinery Gallery.

Vyhlasovateľom tretieho ročníka súťaže BLOGER ROKA® 2017 je agentúra Content agency. Súťaž sa realizuje vďaka týmto blogger friendly značkám: 26House, CEWE, Demänovka, Effectix.com, Europa 2, Gemerka, Mary Kay, Mecom, Melina, MINI Cooper, Panta Rhei, TOUS, Union poisťovňa, Webglobe - Yegon, Webikon.

Kompletné pravidlá súťaže BLOGER ROKA® 2017 sú zverejnené na stránke súťaže www.blogerroka.sk. Všetky informácie o súťaži budú priebežne zverejňované v rámci FB eventu.

Podobné články

Tip redakcie

Kam vyraziť tento rok na dovolenku? Skúste Áziu aj Ameriku

Zdroj foto: Shutterstock

Leto klepe na dvere, a vy stále neviete, kam tento rok vyrazíte k moru? Máme pre vás 3 tipy na aktív...

Tip redakcie

Pohodlie a štýl v jednom? Vyberte si Air Jordan

Zdroj obrázka: Kiselev Andrey Valerevich / Shutterstock.com

Na čo myslíte, keď si obúvate svoje tenisky? Je to komfort pri nášľape, mäkkosť materiálov zvršku a ...