Tip redakcie

Dermacol Make-up Cover objavili najúspešnejší americkí blogeri

Dermacol Make-up Cover objavili najúspešnejší americkí blogeri Počet fotiek v galérii: 1

Značka Dermacol je u nás najmä vďaka svojmu vysoko kryciemu krému Make-up Cover niekoľko desaťročí synonymom make-upu. 

Ten zostáva aj po 50 rokoch najcennejším „rodinným striebrom“ a jeho popularita rastie aj v dobe sociálnych sietí a selfie, kedy je dokonalý vzhľad obzvlášť dôležitý. Po tom, ako efekt tohto make-upu objavili celosvetovo uznávaní blogeri – Jefree Star, Tati a Thataylaa, dopyt po ňom sa niekoľkokrát znásobil.

OMG, prekryje všetko!

Americkú blogerku Tati sledujú na jej YouTube kanáli už takmer tri milióny užívateľov. Venuje sa prevažne kozmetike a pravidelne prináša recenzie a odporúčania na produkty známych značiek z celého sveta. Formát „OMG“ (skratka pre Oh My God) je zameraný na testovanie nie veľmi známych, no zaujímavých produktov. Počas prieskumu na internete natrafila aj na Make-up Cover od značky Dermacol. Vo svojej recenzii ho popísala ako „extrémne krycí krém, ktorý prekryje všetko, čo potrebujete“.

 

Moja nová láska

Krátko po tom, ako sa „extrémne krycí krém“ objavil na kanále Tati, reakcie na seba nenechali dlho čakať a make-up začali vyhľadávať aj iní populárni blogeri a blogerky. Náročným testovaním prešiel tiež u blogerky známej ako Thataylaa. Sama má aknóznu pleť, a preto pravidelne vytvára série videí, v ktorých skúša 15 rôznych make-upov. Make-up Cover od značky Dermacol si ju získal nielen vďaka silnému krytiu, ale aj výdrži a výbornej cene. „Nemôžem sa na nič sťažovať, make-up vyzerá na pleti naozaj dobre. Na celú tvár stačí iba malé množstvo.“ Po prvom použití nazvala Cover „zlatom“. Pri záverečnom hodnotení všetkých make-upov, ktoré počas tejto série vyskúšala, vyhlásila Dermacol za najlepší: „Tento make-up sa stal mojou novou láskou!“

Pozrite sa, ako Thataylaa testovala Make-up Cover od značky Dermacol:

 

Schválené Jeffreem

Najvýraznejšou je jednoznačne recenzia kontroverzného blogera Jeffreeho Stara, ktorého YouTube kanál odoberá takmer päť miliónov sledovateľov. Okrem toho, že natáča beauty videá, venuje sa aj hudbe, móde a má vlastnú úspešnú značku kozmetiky. A ako hodnotil Make-up Cover? „Tento krycí krém kryje najviac zo všetkých, ktoré som za celý môj život vyskúšal!“ Testoval ho počas celého dňa, okrem krytia sa zameral aj na jeho odolnosť voči dotykom a spôsob odličovania. V závere recenzie od neho Make-up Cover získal cenné a jednoznačné „JEFFREE STAR APPROVED!“. Jeho hodnotenie si môžete pozrieť tu: 

Krátko po publikovaní videa od Jeffreeho Stara narástol dopyt po produkte Dermacol Make-up Cover natoľko, že jeho cena sa na Amazon.com vyšplhala až na trojnásobok.

Príbeh Dermacol Cover Make-up

Vysokokrycí krémvznikol pod dohľadom kozmetičky Oľgy Knoblochovej v roku 1965 vo Filmových štúdiách Barrandov, kde mali už v tom čase bohaté skúsenosti s krycími produktmi. O licenciu na receptúru ikonického československého make-upu prejavili záujem aj vo filmových štúdiách v Hollywoode, tam ho neskôr používali ich filmoví maskéri. Dnes sa Make-up Cover predáva v 13 odtieňoch a dlhodobo patrí medzi najúspešnejšie make-upy nielen v Európe. Vyhľadávajú ho zákazníčky s dermatologickými problémami, ktoré je potrebné prekryť, ale napríklad aj Arabky túžiace po svetlej pokožke. Zloženie s 50 %-ným podielom pigmentov totiž pomáha dosiahnuť dokonalé prekrytie a zosvetlenie pleti až o dva odtiene. Navyše, Make-up Cover má OF 30, vďaka čomu pleť chráni pred negatívnym slnečným žiarením a nežiaducim opálením.

Vodoodolný extrémne krycí Make-up Cover, Dermacol – 9,90 eur

 

 

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...