Tip redakcie

Sexi na Valentína môže by každá z nás

Sexi na Valentína môže by každá z nás Počet fotiek v galérii: 1

Sexi spodná bielizeň k sviatku zamilovaných jednoducho patrí a nemusí byť výsadou len tých z nás, ktoré sa pýšia dokonalými mierami. Značka Triola, ktorá sa šije v susedných Čechách, myslí na všetky ženy túžiace vyzerať príťažlivo. Preto si z ich ponuky vyberie naozaj každá!

V jej ponuke totiž nájdete modely s veľkosťou košíkov až do H a I a je len tak na vás, či uprednostníte skôr jednoduchšie modely alebo siahnete po metalických odtieňoch či romantickej čipke v ružovej alebo čiernej farbe. Nezabudnite však, že najviac sexi modely sú tie, v ktorých sa cítite zároveň pohodlne :) Viac sexi modelov pre každú z nás nájdete na www.triola.sk.

TIP: Ak chcete na Valentína potešiť seba i svoju polovičku, siahnite po modeloch Charme. Celovystužená podpresenka z luxusnej čipky s metalickým efektom s košíčkami veľkostí B75 – G75 upevní poprsie v optimálnej výške a zafixuje ho na stred, vďaka čomu vyčarí zvodný dekolt. Doplniť ju môžete nohavičkami Charme – či už v klasickom strihu alebo brazílskymi nohavičkami, ktoré sa vďaka čipke na zadnom diele dokonale prispôsobia postave a nezarezávajú sa. Kúsky nájdete v oslňujúcom čierno-zlatom i romantickom ružovo-čiernom prevedení.

Podobné články

Tip redakcie

Banskobystrickí hokejisti už po tretíkrát ukázali ako treba spoločne bojovať za dobrú vec!

Benefičný zápas, Zdroj: Avon

Hráči z klubu HC ´05 iClinic Banská Bystrica známi ako „barani“ sa rozhodli aj tento rok odohrať ben...

Tip redakcie

Radikálna úprimnosť

Radikálna úprimnosť

“Keď začne byť úprimný jeden človek, dodáva tým odvahu hovoriť otvorene aj s ostatnými,” hovorí psyc...