Tip redakcie

Pri výbere valentínskeho darčeka počúvajte svoje srdce

Pri výbere valentínskeho darčeka počúvajte svoje srdce Počet fotiek v galérii: 1

Sviatok všetkých zamilovaných sa nezadržateľne blíži a s ním prichádza aj otázka, čím potešiť svoju polovičku.

Ideálny valetínsky darček by mal byť nadčasový, plný lásky a žiarivého lesku. O ten sa postará značka ALOve, ktorá je spojením dômyselnej klenotníckej práce a dychberúcich diamantov.

Náhrdelník ALOve, biele 14kt zlato, 220 eur


Pri výbere darčeka, ktorý dokáže rozžiariť oči vašej milovanej je najdôležitejšie riadiť sa srdcom. Delikátne šperky ALOve sa vyznačujú jemnosťou. Vyrobené nie sú len v tradičnom bielom a žltom zlate, ale v trendovom ružovom a netradičnom čiernom. Jedinečná je aj kombinácia zlata s trendovými šnúrkami.

Náramok ALOve, ružové 14kt zlato, 10 diamantov, 390 eur ¦ Náramok ALOve, zlato s povrchovou Black Ruténium zlato, 10 diamantov, 405 eur


Potešiť svoju polovičku môžete kúskom s motívom srdca, ktorý jej bude pripomínať valentínske okamihy vždy, keď ho bude mať na sebe. Náramky s rôznofarebnými textíliami s diamantmi a trendy ploché prívesky odzrkadľujúce súčasnú módu striedajú náhrdelníky s umelecky spracovanými príveskami, vytvorenými na výnimočnú chvíľu pri príležitosti dňa zamilovaných.

Prívesok ALOve, žlté 14kt zlato, 5 diamantov, 330 eur ¦ Prívesok ALOve, biele 14 kt zlato, 4 diamanty, 282 eur  ¦ Náhrdelník ALOve, žlté 14kt zlato, 8 diamantov, 683 eur

Viac informácií nájdete na www.alove.sk.

 

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...