Tip redakcie

6 tipov na drobné darčeky pre budúcu nevestu

6 tipov na drobné darčeky pre budúcu nevestu Počet fotiek v galérii: 1

Nenechajte sa vykoľajiť blížiacou sa rozlúčkou so slobodou vašej kamarátky. Ak plánujete nezabudnuteľnú párty pre nevestu a neviete si rady s darčekom, máme pre vás pár tipov a nápadov na jedinečné kúsky, ktoré potešia (a možno aj dojmú) každú nevestu.

Čo by ste mali premyslieť ešte pred kúpou?

  • Vždy sa vžite do kože kamarátky a do toho, či je v poriadku kúpiť jej výstrednejšie kúsky. Túto oblasť si s nevestou jasne vymedzte. Hranica medzi vtipom a trápnosťou je totiž príliš tenká. Zároveň ale nechcete byť suchári, či kúpiť niečo príliš univerzálne
  • Myslite aj na to, aká je povaha budúcej nevesty a či ju vami vybrané darčeky skôr neprivedú do rozpakov. Vyvarujte sa sexuálnym pomôckam či spodnej bielizni, ak vám nevesta dala jasne najavo, že tadiaľ cesta nevedie.
  • Ako jej kamarátka asi viete, čo doma má a to hlavne v prípade, ak plánujete vybrať doplnok priamo na svadbu, napríklad podväzok alebo čelenku, svadobný diár alebo denník, ktorý už tiež môže mať dlhšiu dobu, prípadne menší kus nábytku, alebo doplnok do domácnosti.
  • Buďte osobná. Vyberte niečo, čo bude odkazovať na nejaký spoločný zážitok alebo obdobie. Zároveň sa nebojte darčeky originálne a vtipne zabaliť.
  • Nevyberajte nič, čo by si nevesta mohla brať osobne (napr. členstvo do fitka). Problémom môže byť aj vouchery a darčekové poukazy, zvoľte preto vždy s variant s možnosťou výberu termínu a postrážte platnosť.
  • Zlaďte darček s celkovým charakterom rozlúčky, pokiaľ to len trochu ide.

Vybrať ten najvhodnejší darček pre budúcu nevestu môže byť ťažšie, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Myslite na to, že sa nemusí jednať o dary za tisícky, koľkokrát stačí decentná drobnosť, ktorá poteší dušu. Ak napríklad viete, že sa nevesta bude sťahovať, prečo jej nekúpiť stojan na topánky, ktorých má doma desiatky? Ďalšie tipy na darčeky nielen pre budúce nevesty nájdete na Biano.sk tu.

1. Pohodový balíček upokojí dušu

Večné pohoďáčky poteší balíček, ktorý im pomôže navodiť príjemnú večernú atmosféru. Či už sa bude jednať o čajový servis, pléd, sviečky, difúzery, alebo aromalampy. Myšlienka na spomalenie životného tempa a chvíle relaxu je totiž nadčasová. K tomu jej môžete namixovať obľúbenú čajovú alebo kávovú zmes a originálny darček je na svete.

Zdroj obrázku: BIANO

2. Zachráňte večné milovníčky Prosecca

Kto by si občas nedal rád večerný pohárik vína alebo Prosecca? Ak patrí medzi týchto gurmánov aj budúca nevesta, nebojte sa voliť tematické darčeky práve s vínom. Môžete vybrať poháre s ryskou, dizajnové poháre na šampus alebo napríklad vtipne poňatú rohožku pred dvere. Ideálna je kombinácia všetkého. Nezabudnite ale pribaliť aj fľašu kvalitného šumivého!

Zdroj obrázku: BIANO

3. Tisíc želaní pre jednu nevestu

Nič nepoteší viac ako darček, do ktorého dáte kus seba. Vyberte si napríklad plechové alebo sklenené dózy s lístočkami. Na tie môžete napísať čokoľvek: dôvody k úsmevu, spoločné radostné zážitky, rady do manželstva, vouchery na najrôznejšie akcie, ponuky vašej pomoci, vtipy, citáty... Vyhrajte sa aj s balením, farbou papiera a nálepkami.

 

Zdroj obrázku: BIANO

4. Zabodujte osobnou potlačou

Aby ste na rozlúčku s láskou spomínali, darujte neveste aj niečo, čo jej oslavu razom pripomenie. Skúste navrhnúť vlastné odznaky, tričká, šerpy alebo napríklad zrkadlá do kozmetickej taštičky, na ktoré môžete navrhnúť vlastný citát či logo. Potlačiť si ale môžete prakticky čokoľvek - hrnčeky, cedule, dosky na krájanie, termohrnčeky. 

Zdroj obrázku: BIANO 

5. Stavte na Instax pomocníka

Skvelým tipom je nástenka na upevnenie fotiek. Tie môžete počas rozlúčky so slobodou fotiť napríklad na Instax a v priebehu večera ich vešať na nástenku. Výsledné dielo si tak bude môcť nevesta odniesť domov na pamiatku. Zároveň sa bude jednať o milú a autentickú spomienku.

 

Zdroj obrázku: BIANO

6. Drobnosti ukryté v každom dni

Vhodným darčekom je aj kalendár vo forme boxu s jednotlivými šuplíkmi. Tie môžu byť na mesiac alebo pokojne na 12 dní podľa toho, aký typ zvolíte. Do okienok potom ukryte drobnosti na každý deň. S výberom sa môžete naozaj vyhrať - vzorky parfumov, pralinky z belgickej čokolády, rúže, laky, mydlá. Drobnejšie dary môžete vybrať aj s ostatnými družičkami a každá tak môže darovať niečo aj za seba.

 

Podobné články

Tip redakcie

Ako zmeniť svoj dom na nepoznanie? Pridajte štýlové doplnky!

Zdroj foto: Shutterstock

Možno sa vám stalo, že váš dom alebo byt vám už nepríde taký pekný ako na začiatku. Chceli by ste ni...

Tip redakcie

RAKOVICKY predstavuje singlovú novinku Pills

Zdroj: Soul for show

Druhú skladbu v spolupráci s D-Flyom V závere minulého roka predstavil projekt RAKOVICKY singel Fal...