Tip redakcie

Moderný trend šetrenia sa šíri obrovskou rýchlosťou

Moderný trend šetrenia sa šíri obrovskou rýchlosťou Počet fotiek v galérii: 1

Aj moderná žena rada šetrí. Veď prečo platiť viac, keď si za každé ušetrené euro môžeme kúpiť niečo iné? Pravdaže, šetriť na množstve potravín nie je veľmi rozumné, no ušetriť sa dá na ich cene. A to nemalá čiastka z rodinného rozpočtu. Túto výhodu môžete využiť aj vďaka ponuke známych obchodných reťazcov, ktorú nájdete už aj na internete. Varenie, pečenie alebo miešanie osviežujúcich letných nápojov, prípadne starostlivosť o domácnosť bude potom pre vás hračkou.

Lidl je predsa jednotka v čerstvosti

Obchody Lidl sú známe kvalitnou ponukou čerstvého ovocia a zeleniny. A nie len to. Väčšina predajní má aj vlastnú pekáreň, vďaka ktorej si môžete pochutnať na čerstvom chlebe, pečive a koláčoch. Okrem toho tu nakúpite trvanlivé potraviny, pochutiny, nápoje a drogériu či potreby do domácnosti.  A v predajných akciách Lidl nakúpite tiež oblečenie, obuv, hračky, autodoplnky, nábytok a doplnky do domácnosti.

Pripravte sa na nákup s Lidl online letákom

Letáky Lidl sú do mnohých domácností doručované v tlačenej verzii, no prezrieť si ich môžete aj na internete. Lidl online leták vás informuje o aktuálnych akciách obchodu. Aktuálne znížené ceny sa každý týždeň týkajú všetkých kategórií tovaru.

Vďaka online letáku tak nakúpite lacnejšie mäso a mäsové výrobky, zeleninu a ovocie, chlieb či pečivo a koláče, nápoje, trvanlivé potraviny, sladké maškrty aj slané pochutiny.

A Lidl prináša aj obľúbené akcie na chutné americké, mexické či čínske pochúťky, vďaka ktorým z vás môže byť odborníčka na svetovú kuchyňu.

Nenechajte si ujsť výhodné nákupy v Tesco

Ponuka Tesco zahŕňa široký sortiment tovaru od potravín, cez drogériu a módne oblečenie, autopotreby, potreby a doplnky do domácnosti až po elektroniku a domáce spotrebiče. Nákupy v Tesco ženy obľubujú aj pre akciové ceny na vybrané druhy tovaru. A výhodné šetrenie vďaka Tesco Clubcard.

Leták Tesco 

Leták Tesco si môžete prezrieť pre každý typ predajne zvlášť. Prelistujete si tak aktuálnu ponuku akcií pre Tesco supermarket, hypermarket či Tesco Extra. Nad ponukou letáku Tesco sa vám začnú zbiehať slinky už pri jeho listovaní.

Okrem zaujímavej sezónnej ponuky na nepotravinový tovar tu nájdete akciové ceny na mlieko a mliečne výrobky, mäso, salámy a iné mäsové výrobky ako aj ovocie a zeleninu. Samozrejmosťou sú pravidelne znížené ceny na dojčenskú či detskú výživu, nápoje, sladkosti a pochutiny, z ktorých si vybrať pre vás to najlepšie nebude ten najmenší problém.

Foto zdroj - shutterstock

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...