Tip redakcie

Peny do kúpeľa: voňavé potešenie pre vaše zmysly

Peny do kúpeľa: voňavé potešenie pre vaše zmysly Počet fotiek v galérii: 1

Dolieha na vás splín z blížiacej sa jesene? Máte za sebou náročný deň?

Doprajte si voňavý kúpeľ Aroma Ritual, ktorý uvoľní vašu myseľ, poteší zmysly a zlepší náladu. Do nového dňa potom vykročíte svieža a odpočinutá. Vybrať si môžete z troch obľúbených vôní – írska káva, vodový melón a hrozno s limetkou.
Peny do kúpeľa z radu Aroma Ritual od značky Dermacol obsahujú glycerín, ktorý zvláčňuje a hydratuje pokožku tela. Zároveň jej navracia sviežosť, ktorú po náročnom dni potrebuje ako soľ. Na dosiahnutie bohatej peny stačí vliať do prúdu vody s teplotou 32 až 38 C°.

Pena do kúpeľa Aroma Ritual Írska káva s obsahom kofeínu zahalí pokožku do krémovej peny a zanechá ju čistú a zamatovo hebkú. Opojná aróma povzbudí telo aj zmysly a váš kúpeľ premení na nevšedný zážitok.

Vôňu peny do kúpeľa Aroma ritual Vodový melón si jednoducho zamilujete. Obsahuje melónový extrakt, ktorý čistí a zvláčňuje pleť. Sladká vôňa čerstvých melónov navodzuje pocit osvieženia a povzbudenia, čo určite oceníte počas nevľúdnych sychravých dní.

Ideálny večerný relax? Jednoznačne s penou do kúpeľa Aroma Ritual Hrozno a limetka s olejom z hroznových jadierok. Vôňa hrozna s limetkou uvoľňuje nahromadený stres po náročnom dni a navodzuje pocit pokoja a pohody.

Pena do kúpeľa Aroma Ritual, Dermacol, 3,79 eur/500 m

 

 

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...