Tip redakcie

Žena vie, ako si vychutnávať zdravú vodu

Žena vie, ako si vychutnávať zdravú vodu Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj foto: Shutterstock

Fenomén zdravého životného štýlu neposúva na perifériu nášho záujmu ani pitnú vodu. V praxi ale ide o jednu z posledných vecí, ktorú sa snažíme vyhodnocovať. V domácich podmienkach je analýza kvality vody nereálnou, preto o pomoc žiadame len akreditované spoločnosti. Na trh sa však dostáva moderná dezinfekčná technológia, ktorá vytvára prirodzenú ochranu vody. O čo ide?

Akou vodou napájame celú svoju domácnosť?

Len si spočítajte, koľkokrát za deň sa ponúknete pohárom vody. Reálne v nej môže byť nadbytok baktérií a mikroorganizmov s vážnym ohrozením pre náš organizmus. Škodlivé prvky treba z vody čo najskôr vylúčiť, no cez kuchynské sito to nepôjde. Moderná gazdinka je však natoľko informovaná, že presne vie, ako požiadať o rozbor vody, nech už disponuje studňou alebo pripojením na vodovod.

Logicky, odobrať vzorku vody musí pracovník laboratória pri využívaní vody zo studne. Na výsledok rozboru sa čaká približne 2 týždne. Proces analýzy vody prebieha rýchlejšie pri pripojení na vodovod, keďže pracovníci vodární zabezpečujú monitoring 24 hod. denne. Na vašu požiadavku o rozbor vody reagujú čo najskôr, celý proces je podmienený zákonom.

Čo ak nie je analýza vody vo váš prospech?

V konečnom dôsledku nekvalitná voda ohrozuje trávenie a imunitu všeobecne, keďže podnecuje vnútorné zápaly. Najlepšou obranou je útok, ale v rámci ženských zbraní využívame minimum chémie a čo najviac prirodzeného ochranného filtra. Túto úlohu zabezpečuje nová UV lampa založená na fotochemických reakciách, ktoré za pár sekúnd eliminujú milióny baktérií.

Aj keď sa vraví, že žena má oči všade, za žiarením vo vlnovej dĺžke v nanometroch zaostávajú aj jej šieste zmysly. Vyžarovanie UV lámp nedokážeme registrovať, no aj tak nás viac teší likvidácia baktérií a vírusov na DNA úrovni. Takto im zabránime rásť a ďalej sa rozmnožovať. A postupne zisťujeme, že ženská taktika sa v domácnosti opäť osvedčila.

Zdroj obrázku: New Africa / Shutterstock.com

Podobné články

Tip redakcie

Sesterstvo v znamení kolekcie SISTERHOOD: Je veľmi dôležité, aby sme sa ako ženy podporovali v našich snoch

Zdroj: akcnezeny.sk

Silu pokrvného puta pretaveného v úspešné podnikanie prezentovali úspešné, silné a akčné ženy, ktoré...

Tip redakcie

Mladí dizajnéri otvárajú nové storočie tyčinky KOFILA

Mladí dizajnéri otvárajú nové storočie tyčinky KOFILA

KOFILA mieri do nového storočia v obaloch od talentovaných študentov grafického designu. Tí v návrho...