Tip redakcie

S novými Orbit WHITE si môžete dopriať úsmev kedykoľvek

S novými Orbit WHITE si môžete dopriať úsmev kedykoľvek Počet fotiek v galérii: 1

Oslňte žiarivým úsmevom kedykoľvek behom dňa, aj po šálke obľúbenej kávy! 

Značka Orbit je pripravená byť pri tom a dopriať Vám čas zažiariť vďaka novinke – žuvačkám Orbit WHITE hneď v troch sviežich príchutiach. Tie pomáhajú udržiavať zuby prirodzene biele, či už po šálke Vašej obľúbenej kávy alebo keď sa len jednoducho potrebujete cítiť dobre. Variantu Classic doplňuje svieža mätová príchuť Spearmintu a chuť šťavnatého ovocia Fruit. Orbit tak predstavuje úplne novú radu žuvačiek bez cukru s nenahraditeľným benefitom, vďaka ktorému sa Orbit WHITE stanú Vašim spoločníkom pre krásny a sebavedomý úsmev, ktorý je tým najlepším receptom na každodenné výzvy. 

Modré čiastočky obsiahnuté v žuvačkách Orbit WHITE boli špeciálne navrhnuté tak, aby sa behom dňa starali o Vaše zuby a napomáhali k udržaniu ich farby*. Praktická novinka poteší každého, kto sa stará o svoj krásny, žiarivý úsmev a svieži dych. Orbit White nahrádzajú produktovú radu Orbit Professional a obohacujú ju o rad benefitov, ktoré žuvanie žuvačiek bez cukru prináša. Navyše hneď v troch príchutiach, vrátane jemnejšej ovocnej.

Žuvaním žuvačky bez cukru sa zvyšuje produkcia slín v ústach, ktoré potom aktívne zabraňujú vzniku zubného povlaku a následného zafarbenia zubu. Nová technológia v podobe modrých čiastočiek navyše pomáha k stieraniu zostatkov jedla zo zubov. Pri pravidelnom žuvaní po každom jedle tak s pomocou Orbit WHITE dosiahnete žiarivý úsmev. A bez toho aby ste sa museli vzdať vecí, ktoré bežne rozžiaria váš deň – napríklad práve obľúbenej kávy. Krásne zuby, svieži pocit a s tým spojené sebavedomie usmievať sa Vám pomôžu zvládnuť akúkoľvek situáciu.

Žuvačky bez cukru Orbit WHITE v exkluzívnom striebornom obale s 10 ks dražé budú svedčať každej kabelke alebo vrecku na saku. K zakúpeniu sú v bežnej maloobchodnej sieti za cenu 0,69 €. Vybrať si môžete z tradičných príchutí Classic, Spearmint alebo Fruit.
Viac na www.OrbitKlub.cz

 

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...