Tip redakcie

Štýlové auto pre ňu: ako ho vybrať?

Štýlové auto pre ňu: ako ho vybrať? Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj foto: Shutterstock

 Výber osobného automobilu nie je vždy jednoduchý a veľa závisí od vašich osobných preferencií. 

Kúpa auta predstavuje investíciu na niekoľko rokov, pričom auto budete chcieť využívať dennodenne. Ľudia, ktorí sa neorientujú a nevyznajú v jednotlivých parametroch môžu mať veľký problém so správnym výberom. V tomto článku vám prinášame niekoľko skvelých tipov na auto pre ňu, ktoré určite oceníte.

S kúpou automobilu sa spájajú aj mnohé ďalšie náležitosti, ktoré je potrebné vybaviť. Ide o prepis auta, povinné zmluvné poistenie, servisovanie a mnohé ďalšie náležitosti, ktoré sú nevyhnutné pre používanie auta na cestných komunikáciách.

Ako vyberať?

Dámy zväčša na auto nemajú veľké požiadavky, čo sa týka výkonu, no predovšetkým ich zaujíma estetická stránka, bezpečnosť, pohodlie a komfort počas jazdy. Napriek tomu je pri kúpe auta potrebné zamerať sa najmä na funkčnosť, aby bolo auto vhodné pre vaše potreby a aby nebola prehnane finančne náročná jeho údržba.

Ženy vo väčšine prípadov milujú malé autíčka, ktoré sa dajú jednoducho ovládať a bez problémov s nimi zaparkujú kdekoľvek. Ktoré malé autá pre dámy môžu byť vhodnou alternatívou na kúpu?

Tipy na malé autá

▪     Smart Fortwo. Toto autíčko patrí jednoznačne medzi jedno z najobľúbenejších variácií pre dámy. Síce je určené len pre dvoch pasažierov, no prekvapí vás dostatočným priestorom. Motor tohto vozidla je tiež malý, no vydáva až 89 koní. Nový typ tohto vozidla, ktorý vyšiel v roku 2017 je vybavený aj automatickou prevodovkou, ktorá je pre dámy často omnoho pohodlnejšia.

▪     Fiat 500. Drobný fiat 500 je ideálnym tipom na auto pre ženu. Je veľmi obľúbený najmä kvôli skvelému dizajnu zvonka aj zvnútra. V tomto prípade ide o 4 miestne auto, ktoré má menej priestoru v zadnej časti, rovnako ako aj menší batožinový priestor. Veľkými výhodami sú obratnosť a ľahké ovládanie.

▪      Mini Cooper. Mini Cooper je skvelým retro autíčkom, ktoré je na trhu už niekoľko rokov a napriek tomu si neustále drží svoju cenu. To je veľmi výhodné, pretože sa vám prvotná investícia môže aj po niekoľkých rokoch vrátiť. Autíčko ako také je veľmi obratné a prekvapí vás aj skvelým výkonom. Môžete si voliť z veľkého množstva farebných prevedení a dizajnov, pričom vás poteší aj nápaditý interiér.

▪      Škoda Fabia. Škoda patrí na Slovensku medzi stálice a autá od tejto značky využívajú rovnako muži ako aj ženy. Škoda Fabia je však najčastejšou voľbou dám, pokiaľ sa jedná o autá tejto značky. neutrálny vzhľad a minimalistický interiér, vďaka čomu pôsobí čisto a „uhladene“. Výbavu môžete zohnať v rôznych variáciách podľa vašich preferencií.

Zdroj obrázku: DigitalPen / Shutterstock.com

Podobné články

Tip redakcie

Kam vyraziť tento rok na dovolenku? Skúste Áziu aj Ameriku

Zdroj foto: Shutterstock

Leto klepe na dvere, a vy stále neviete, kam tento rok vyrazíte k moru? Máme pre vás 3 tipy na aktív...

Tip redakcie

Pohodlie a štýl v jednom? Vyberte si Air Jordan

Zdroj obrázka: Kiselev Andrey Valerevich / Shutterstock.com

Na čo myslíte, keď si obúvate svoje tenisky? Je to komfort pri nášľape, mäkkosť materiálov zvršku a ...